Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 3:2 įveikė „Napoli“ futbolininkus.

Piotras Zielinskis 17-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Napoli“ į priekį 1:0.

Hakanas Calhanoglu 25-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 1:1.

Ivanas Periščius 44-ąją minutę standartinės situacijos metu puikiu smūgiu galva persvėrė rezultatą „Inter“ naudai 2:1.

Lautaro Martinezas 61-ąją minutę pasiuntė kamuolį tiksliai į tolimąjį vartų kampą ir padidino šeimininkų pranašumą 3:1.

Driesas Mertensas 78-ąją minutę nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir vėl sušvelnino šių rungtynių rezultatą 2:3.