0

Žiemos šalčiai nestingdo 3x3 krepšinio entuziastų. Sekmadienį Jurbarke 33 trijulių krepšinio komandos varžėsi dėl 1500 litų piniginio fondo ir „Pieno žvaigždžių“ Lietuvos 3x3 lygos (L3L) prizų, teigiama pranešime spaudai.

Trečiajame L3L Nacionaliniame ture varžėsi 24 suaugusiųjų ir 9 jaunimo (iki 18 metų) komandos. Jos kovojo pagal oficialias tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) 3x3 krepšinio taisykles, o šių varžybų rezultatai įtraukti ir į FIBA reitingo sistemą.

Suaugusiųjų grupėje triumfavo „Avia Solutions Group“ komanda iš Vilniaus, finale po atkaklios kovos 10:9 palaužusi šeimininkų ekipą X. Trečią vietą užėmė „Likimas aiškus“ iš Kauno, 12:8 pranokęs šiauliečių „Solo gym“.

Čempionais tapę Dainius Novickas, Gaudentas Puškorius, Aurimas Mileišis ir Aurimas Lukauskis pusfinalyje taip pat tik tašku (11:10) įveikė „Likimas aiškus“ komandą, o ketvirtfinalyje 14:12 eliminavo „United“ komandą.

„Šįkart varžybos buvo labai aukšto lygio ir visuose etapuose teko kaip reikiant papraikuoti. Manau, kad patirtis neleido mums atsipalaiduoti ir kovoti su visais varžovais“, – po pergalingo finalo kalbėjo čempionų krepšininkas G.Puškorius.

Suaugusiųjų grupės čempionams atiteko 600 litų piniginis prizas ir turnyro rėmėjų dovanos.

Jaunimo grupėje nepralenkiami buvo šeimininkai, „Fizika“. Vladislavo Razumnovo vedami jurbarkiečiai 18:17 nugalėjo SKM 95 trejetuką iš Vilniaus ir iškovojo 300 litų piniginį prizą bei rėmėjų dovanas.

„Pieno žvaigždžių“ L3L Nacionaliniai turai kas mėnesį rengiami vis kitame mieste. Lapkritį trijulių krepšinio komandos rinkosi Pasvalyje, gruodį – Prienuose. Abejas šias varžybas taip pat laimėjo vilniečiai – Pasvalyje triumfavo „Wurth“ komanda, o Prienuose – „Avia Solutions Group“.

Vasarį ši krepšinio šventė sudrebins Kauno sporto halę. Šalies krepšinio Mekoje 3x3 Nacionalinis turas vyks vasario 24 dieną.