0

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate šiandien buvo sužaisti likę du 26 turo mačai. Šis turas užsibaigė „Stuttgart“ ir Monchengladbacho „Borussia“ klubų pergalėmis.

„Stuttgart“ ekipa svečiuose 2-1 įveikė dėl vietos Europoje kovojantį Frankfurto „Eintracht“ klubą. Nors „Eintracht“ klubas 18 minutę pirmasis išsiveržė į priekį, kai įvartį pelnė Stefanas Aigneris, tačiau „Stuttgart“ antroje mačo dalyje sužaidė puikiai.

49 minutę Vedadas Ibisevičius sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą. 71 minutę Georgas Niedermaieris įmušė antrą „Stuttgart“ įvartį, kuris ir atnešė jo klubui pergalę.

„Stuttgart“ klubas po šios pergalės su 32 taškais pakilo į 12 vietą. Tuo metu „Eintracht“ ekipa su 39 taškais liko ketvirtoje vietoje.

Kitame šio vakare mače Monchengladbacho „Borussia“ namuose 1-0 nugalėjo „Hannover“ ekipą. Pergalingą mačo įvartį 36 minutę įmušė puolėjas Luukas de Jongas. Verta paminėti, kad „Hannover“ šias rungtynes užbaigė ne pilnos sudėties, nes 85 minutę antrą geltoną kortelę gavo Sergio Pinto.

„Borussia“ klubas po šio vakaro su 38 taškais pakilo į septintą vietą, o „Hannover“ su 34 taškais liko dešimtoje vietoje.