Tratas – apie moterį, kuri patrauktų daugelio vyrų dėmesį: svarbi viena savybė

Visai neseniai TV3 eteryje pasirodė filmas pavadinimu „Blogom merginoms viskas“, kuriame, kaip kviestinis svečias, vaidins ir tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje populiarus aktorius, Žilvinas Tratas.

Žilvinas Tratas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
24

Tiesa, čia žinomas vyras suvaidins kardinaliai kitokį vaidmenį, nei jis pats yra realybėje. Vis dėlto, kad ir kaip bebūtų, Žilvinas atviras – savo personažus, kad ir kokie jie bebūtų, bando pateisinti, surasti priežasčių, kodėl jie yra tokie, kokie yra.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tratas – apie moterį, kuri patrauktų daugelio vyrų dėmesį: svarbi viena savybė

Seriale  „Blogom merginoms viskas“ Žilvinas vaidins 40-metį Tadą, kuris visiškai to nesigėdydamas gyvena iš kitų moterų kišenės. O negana to, jis dar ir nuolat ieško naujų aukų.

Žilvinas atviras – jo personažu žavėtis būtų sunku. „Manau, jog jis yra antisocialus asmuo, visiškai nejaučiantis emocijų, susijusių su kitais žmonėmis“, – sako aktorius.

Tiesa, jis neslepia, kad vaidindamas žmones, kurių vertybėmis nesižavi, jis vis tiek bando surasti priežasčių, kodėl jie tokie yra: „Aš, kaip aktorius, privalau „išteisinti“ kiekvieną savo personažą. Neieškojau teigiamų savybių, bet bandžiau suprasti, kodėl jis toks. Prisigalvojau psichologinių vaikystės traumų ir panašiai.“

Vis dėlto realiame gyvenime tokiam vyrui, kaip Tadas, Ž. Tratas būtų itin griežtas: „Realybėje tokius žmones reiktų izoliuoti.“

Paklaustas, ar galima būtų pateisinti Tadą, kuris nuolat gyvena iš kitų moterų kišenės, žinomas aktorius teigė, kad kiekviena situacija yra skirtinga – galbūt yra porų, kurioms toks gyvenimo būdas yra priimtinas.

REKLAMA

„Manau, viskas yra susitarimo reikalas. Jei tokie santykiai tenkina abi puses – ne man juos kritikuoti. Bet „idealiame“ pasaulyje to būti neturėtų“, – kalbėjo jis.

Aktorius neslėpė ir to, jog jis ir jo seriale kuriamas personažas iš tiesų yra kardinaliai skirtingi, skiriasi jų pasaulėžiūra: „Man visada svarbiausia kitų žmonių jausmai. Dažniausiai  dėl kito gerovės atsisakau naudos sau.“

Žilvinas Tratas

Vis dėlto aktorius pridėjo ir tai, kad kol kas suvaidinti į jį patį panašaus asmens dar neteko. „Dar nesu sukūręs vaidmens, kuris priminė mane patį. Nebent gal Modesto Paulausko vaidmuo, nes jis filme turėjo panašią pasaulėžiūrą, kaip ir mano“, – pridėjo jis, omenyje turėdamas filmą „3 sekundės“, kuriame suvaidino lietuvių krepšinio legendą, Modestą Paulauską.

Neretai galvojama, kad vyrai svajoja apie paslaptingą ir intriguojančią moterį – juk ne veltui sakoma, kad blogoms merginoms – viskas. Tačiau aktorius mano, kad ilgalaikių santykių su tokiu žmogumi sukurti vis dėlto neišeitų.

„Manau, kad intrigos įdomios tik santykių pradžioje. Ilgainiui norisi ramybės, supratimo ir šilumos“, – vardijo Žilvinas.

Visai kitokia moteris, anot jo, patrauktų ne vieno vyro dėmesį, ir tai nesusiję su išvaizda. „Ji turėtų būtų supratinga. Moteris turi mokėti priimti vyrą tokį, koks jis yra. Nėra nieko baisiau, kai moteris nuolat priekaištauja ir vyrą engia. Tai veda link tragiškų pasekmių“, – sakė aktorius.

Serialas „Blogoms merginoms viskas“ pasakoja apie trijų moterų – Danguolės, Svajonės ir Vitos draugystę bei jų nuotykius. Kažkada jos prisiekė, kad padės viena kitai išspręsti visas problemas. O problemų jų gyvenime netrūksta – kiekviena moteris trokšta mylėti ir būti mylima, bet jų išrinktieji – toli gražu ne idealūs… Taigi, prisiekusi feministė Danguolė bando atverti savo draugėms akis ir parodyti jų vyrų trūkumus. Tai tampa netikėtų įvykių, kurie pakeis ir pačios Danguolės gyvenimą, pradžia. Kartais atrodo, kad iš susidariusios padėties neįmanoma rasti išeities, bet moteriškas solidarumas gali nuversti kalnus. Ypač, jei iškilusios bėdos sprendžiamos su humoru ir išradingai.

Seriale vaidina visa puokštė įdomių aktorių. Pagrindinius vaidmenis atlieka Akvilė Vitkūnaitė, Ingrida Voverytė ir Agnė Šiaulytė. Taip pat – Mykolas Vildžiūnas, Mindaugas Capas, Emilis Pavilionis, Gytis Pintulis, Giedrius Arlauskas. Pasirodys ir kviestinės žvaigždės: Žilvinas Tratas, Ineta Stasiulytė, Andrius Bialobžeskis, Gintarė Latvėnaitė ir kiti.


Rašyti komentarą...
B
Bronislava
2020-07-14 11:51:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Moterys nori būti mylimos.O vyrai kad ir kokio grožio būtų , jei jie yra savanaudžiai, pasipūtę, ir visokie kitokie moterų nebus mylimi.Moters gyvenimas didele dalimi priklauso nuo vyro.Jei vyras yra vyriškas,,supratingas , moka pagarbiai elgtis su moterimi , jį tikrai mylės moterys.
Atsakyti
-3

V
Violeta.
2020-07-14 09:25:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visi mes esame skirtingi bet visi norime myleti buti mylimi ir laimingi. Nezinau, ar as prasideciau su paciu Tratu ar panasiu i ji. Man niekada nebuvo pirmenybe isvaizda ! As pirmiausia ziuriu i prota, nes ten telpa visa zmoniskumo puokste ! Grozis, isvaizda, demesys, tai viskas laikina ! Na, kam tas grozis Trato..tik tokiom kaip jis pats. As paprasta, bet gera sirdi turinti mergina. Sekmes jums, grazuoli.
Atsakyti
-13

R
Ruses tokius megsta
2020-07-14 09:41:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokius grazuoliukus turtingos ruses megsta, na juk ka daryti su juo, ne toki akcenta uzdesi..ir lauk.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų