Starkutė atskleidė, kam jaučia didžiausią silpnybę: vonioje – net pusšimtis flakonėlių

Kvepalai moterims ir vyrams – kur kas daugiau, negu tik dar viena stiliaus detalė, išreiškianti individualumą. Būtent taip mano ir daugelis socialinių tinklų garsenybių, sostinės bare „Sanatorija“ susirinkusių iš arti pamatyti ir pauostyti naujausių šio sezono kvapų, kurie jau spėjo užkariauti parfumerijos mylėtojų širdis.

Simona Starkutė (nuotr. Organizatorių)
39

Aptarti kvapnias naujienas ir pasiklausyti atlikėjo Petro Daunio dainų į stilingai išpuoštą barą atvyko modeliai Simona Starkutė ir Karolina Toleikytė, vizažistės Neringa Čukinienė, Deimantė Kazėnaitė ir Justina Gafaro, tinklaraštininkė Simona Burbaitė, stilistės Austėja Jablonskytė, Irina Cybina ir Gabija Varnaitė, verslininkė Dovilė Urbanaitė, žavingosios Jurga Lukauskienė ir Sofio Gelašvili, fotografė Reda Mickevičiūtė.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Starkutė atskleidė, kam jaučia didžiausią silpnybę: vonioje – net pusšimtis flakonėlių

Viešnios įvertino moterims ir vyrams skirtus naujausius flakonėlius. Žavesį moterims kėlė ne tik ypatingo aromato kvapai, bet ir išskirtinis flakonėlių dizainas, kuris priminė tikrus meno kūrinius.

Įmonės „Sirowa“ tarptautinė mokymų vadovė Helen Merila susirinkusiems pasakojo apie šių aromatų išskirtinumą, o galiausiai ir kviestinės damos atskleidė, kokiems kvapams negali atsispirti. Štai modelis S. Starkutė kvepalus renkasi pagal nuotaiką, o asmeninė jų kolekcija – itin didelė. Vonios lentynėlę puošia per penkiasdešimt įvairiausių prekės ženklų kvepalų flakonėlių: „Dienos metu pasipurškiu lengvesniu ir gaivesniu aromatu, o vakarais renkuosi stipresnius“.

REKLAMA

Tinklaraštininkei Simonai Burbaitei kvepalai – įvaizdį užbaigiantis akcentas. „Svarbiausia – išsirinkti tinkamus. Tokius, kurie atskleidžia asmenybę. Rinkdamasi kvapą tam skiriu daug dėmesio ir jau žinau, kokie aromatai man tinka labiausiai: paliekantys šleifą, sunkesni, rytietiški – tie, į kurių sudėtį įeina medienos ir smilkalų natos. Negaliu pasigirti ilga kvepalų eilute namuose, nes daiktais apsikrauti nemėgstu. Šiai dienai esu atsirinkusi tris patinkančius kvapus ir jais purškiuosi pagal metų laiką“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų