Pernai mažai žinomos Vietnamo kompiuterinių žaidimų studijos išleistas šios šalies programuotojo Nguyễno Hà Đôngo sukurtas žaidimas „Flappy Bird“ muša populiarumo rekordus ir jau vadinamas antruoju „Angry Birds“, praneša „Huffington Post“.

Šis „iOS“ ir „Android“ aplinkoms skirtas žaidimas jau vadinamas savotišku narkotiku: kartą pradėjus žaisti nuo jo beveik neįmanoma atsiplėšti. „Plasnojantis paukštis“ pirmauja populiariausių mobiliųjų žaidimų parduotuvių sąrašuose ir JAV, ir Europoje, sakoma pranešime. Kiekvieną dieną „Flappy Bird“ iš aplikacijų parduotuvių parsisiunčia daugiau nei milijonas žmonių.

Žaidimo siužetas labai paprastas: reikia apsaugoti juokingai plasnojantį geltoną paukštį nuo susidūrimo su begaline žalių kaminų virtine. O tai padaryti labai sunku, nes žaidėjams reikia nuolat keisti paukščio skridimo aukštį pavieniais sensorinio ekrano spaudinėjimais. Už kiekvieną sėkmingai įveiktą kliūtį skiriamas vienas taškas.

Pasak žaidėjų, nors iš pirmo žvilgsnio „Flappy Bird“ atrodo paprastas, tai apgaulingas įspūdis. Žaidimas yra komplikuotas, kliūtis įveikti sunku, ir surinkti daugiau nei 20 taškų tikrai nėra paprasta. Vis dėlto žaidimas taip įtraukia, kad po eilinės nesėkmės norą tėkšti telefoną į sieną įveikia azartas ir poreikis siekti naujo asmeninio rekordo.

Galbūt žaidėjus traukia tai, kad „Flappy Bird“ iš esmės yra beprasmis ir skirtas paprasčiausiam „laiko užmušimui“. Šiame vaizdo siužete galima pamatyti palyginti sėkmingą vieno „Flappy Bird“ žaidėjo pasirodymą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų