Šiandien Vidaus reikalų ministerijoje vyko 6-tasis Baltijos šalių kibernetinio saugumo politikos koordinavimo ekspertų susitikimas, kuriame dalyvavo specialistai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos valstybės institucijų, atsakingų už elektroninės informacijos saugos (kibernetinio saugumo) politikos formavimą, įgyvendinimą ir kibernetinio saugumo užtikrinimą.

Susitikime apsikeista informacija apie kibernetinio saugumo grėsmes ir incidentus, įvykusius praėjusiais metais, bei kibernetinio saugumo užtikrinimo veiksmus politiniu ir techniniu lygiu. Lietuvos ekspertai pasidalijo gerąja praktika, susijusia su pirmininkavimu Europos Sąjungos Tarybai ir kibernetinio saugumo užtikrinimu pirmininkavimo metu, sakoma VRM pranešime.

Pranešama, kad Baltijos šalių kibernetinio saugumo ekspertai taip pat diskutavo dėl tolesnio tarpusavio bendradarbiavimo plėtojimo bei bendradarbiavimo su kitomis didžiosiomis valstybėmis. Buvo kalbama apie bendrų pratybų rengimą ir savalaikį apsikeitimą informacija, susijusia su kibernetinių incidentų valdymu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų