Rašyti komentarą...
O kada kas seima prarys?
@Eduardas Po 4.5 milijardu metu
Net idomu pasidare,- ar uzteks tu 4 mljrd. metu kam nors is paveldimos lenzbergiu gaujos patenkint iskrypusias savo ambicijas ir tapti Lietuvos Prezidentu...
@Rusai puola Įdomu, kada tokius, kaip tu su savo "rusai puola" praris žemė? Užpisat su savo propagandiniais eilėraščiais.
NEPANIKUOKIME, VISKAS TVARKOJE
NEPANIKUOKIME, VISKAS TVARKOJE
Žemės tuo laiku tiesiog nebebus - mirštanti Saulė jau bus tiek išsiplėtusi, kad pasieks Žemės orbitą ir. reikia manyti, pavers visus mūsų gerus ir blogus darbus į dujas :)
Reikia gi už kažkokią rašliavą honorarą gaut. Neseniai rašeiva pats sau padarė šį "atradimą", dar pasidomės - atras, kad po tiek metų mūsų saulė taps raudonąją milžine ir prarys žemę.
Kokio cia senumo "naujiena".Pries 10 metu ta pasakojo Discover tv.
Taip, dokumentinį apie tai labai labai seniai žiūrėjau. Ir nieko nenutiks. Kad susidurs planetos kaktomušomis maža tikimybė. Tiesiog tapsime Andromedos galaktikos dalimi su jau baigiančia užgesti savo saule. Ar taip kapiec, ar kitaip- koks skirtumas? Saulės amžius baigsis tuo metu ir galbūt prie kitos prisišvartuosime. Bet iki to laiko būsim patys save sunaikinę, todėl jaudintis nėra dėl ko :)
Dabar tai garantuotai įpis nekilnojamo turto mokestį.
Rodo. dangaus kūnai karabaso galios po metų nebus o Viešpatie aukštielninkas o tai Lietuvai blogas ženklas !!!???!!!!
Turetu Lietuvoje kas nors brangti, tokia naujiena
@Praeivis Galaktikų susidūrimo mokestis...
aina peklon kokia naujiena :D kuri jau labai senai zinoma :DD kaip min 20metu zinoma naujiena

Skaitomiausios naujienos
Į viršų