REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
12
Teismas priėmė sprendimą dėl Skvernelį įžeidžiančių užrašų ant gatvės (nuotr. Fotodiena/Žygimanto Gedvilos)

Dažais asfalto dangą šalia buvusio premjero Sauliaus Skvernelio aprašinėjęs buvęs Dalios Grybauskaitės patarėjas Gediminas Vaitkevičius išgirdo galutinį teismo nuosprendį. Maža to, paskelbus teismo verdiktą, vyras teismo salėje nualpo.

12

Dažais asfalto dangą šalia buvusio premjero Sauliaus Skvernelio aprašinėjęs buvęs Dalios Grybauskaitės patarėjas Gediminas Vaitkevičius išgirdo galutinį teismo nuosprendį. Maža to, paskelbus teismo verdiktą, vyras teismo salėje nualpo.

REKLAMA

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas antradienį galutinai išteisino G. Vaitkevičių Šis sprendimas yra galutinis ir neskundžiamas. Vyras, išgirdęs teismo nuosprendį, nualpo.

Bendrasis pagalbos centras naujienų portalui tv3.lt pranešė, kad 13 val. 45 min. Lietuvos aukščiausiajame teisme vyras prarado sąmonę.

Vėliau informacija buvo perduota medikams, kurie vyko į teismą.

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas antradienį paliko galioti išteisinamąjį nuosprendį vyrui, prie tuometinio premjero Sauliaus Skvernelio namo ant kelio užrašiusiam „vagies namas“.

REKLAMA
REKLAMA

„Nuosprendis pakeistas pašalinant dalį, kad užrašas yra nuomonė“, – BNS informavo teismo atstovė Olga Kungienė.

Teismo nutartis yra galutinė ir neskundžiama.

Skundą dėl užrašų „vagies namas“ Aukščiausiajam Teismui buvo pateikęs S. Skvernelio advokatas ir prokuratūra.

REKLAMA

Advokatas Augustinas Vaičiūnas kasaciniu skundu prašė panaikinti Vilniaus apygardos teismo nutartį ir perduoti bylą iš naujo nagrinėti apeliacine tvarka. To prašė ir Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras Vilius Paulauskas.

Pernai gruodį Vilniaus apygardos teismas taip pat paliko išteisinamąjį nuosprendį buvusiam tuometės prezidentės Dalios Grybauskaitės ir buvusio susisiekimo ministro Roko Masiulio patarėjui Gediminui Vaitkevičiui.

Vilniaus rajone, Zujūnų seniūnijoje, Upės gatvėje, netoli S. Skvernelio šeimos namų ant asfalto buvo palikti užrašai „vagies namas“ ir „Skvernelis“ bei nupiešta rodyklė. 

REKLAMA
REKLAMA

Prokuratūra teigė, kad užrašuose ant kelio nebuvo išreikšta kritika ar nuomonė – tai buvo tikslinis asmens šmeižimas, akivaizdžiai peržengiantis civilinės atsakomybės ribas. 

Tačiau teismas atkreipė dėmesį, kad nukentėjusysis ėjo itin aukštas pareigas, todėl kritikos toleravimo santykis turi būti aukštesnis.

Gatvė aprašinėta po to, kai 2019 metų spalio pabaigoje perskirstant Kelių priežiūros ir plėtros programos rezervo lėšas Vyriausybė 300 tūkst. eurų papildomų lėšų skyrė Vilniaus rajonui, nors ši savivaldybė nebuvo pateikusi konkrečios paraiškos, nebuvo nurodžiusi ir prašomos sumos.

Visa ši suma skirta tuometinio premjero S. Skvernelio gyvenamos gatvės ruožo asfaltavimui. 

Skvernelis tai tikrai yra labai šlykštus žmogus,jis už Garliavos įvykiųs turi sėdėti kalėme iki gyvenimo pabaigos
Tai reikia suprasti kad ir dabartiniams šalies vadovams galima taikyti tą patį aukštesnį toleravimo laipsnį Eiti prie ,Kreivio ,Armonaitės, Bilotaitės, Dabravolskos ir Lansbergio su Šimonyte namų ir teplioti viską ką galvoji apie jų darbus
As tokius sodinciau uz tokius rasymus.Skvernelis doras zmogus visi tai zino
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų