Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Akivaizdu , kad šis duomenų mokslininkas ( įdomu kokią nesąmonę šis pavadinimas reiškia) ieško kvailesnių už save . Bėda ta , jog , kuo toliau tuo sunkiau sekasi .
Zmogzudziai!!! Uzknisot su tuo melu..
Nu nusisneka zmogelis juodai. Gali kaip nori manipuliuot skaiciais,tam nereikia pasivadint "duomenu mokslininku",uztenka ikalt 100 gramu ir gali speliot kiek tik sirdis geidzia. O savo speliones iskelt viesai,ne is tolo nepataikant atspet rezultatus ir issistatyt nevykusiu orakulu,tai tam jau reikia turet kazkokio savo darbo nesupratimo. Nes kad ir kiek tu speliotum,statistika bus isversta taip,kaip reikia valdziasnukiams.
Skaičiuotojau,pasiklausk virusologų apie virusų ciklus,kurie nuo tavo skaičiavimo nepriklauso. Jų cikliškumas kasmet tas pats,tai skaičiuok neskaičiavęs ,bet dabar kils iki Kalėdų,o sekanti banga bus pavasariop-nuo kovo .
600 susirgusių covidu vakcinuotųjų per dieną turėtume? Tai būtų tiesiog ,,nuostabu"!
Pakentekime metus, tu nepaskiepytu nera daug. iskris jie kaip muses per metus. tik reik juos gydyti uz pinigus, tegu patys susimoka pilnai uz gydyma. kodel visi turim kavituliams apmoketi ju nelogisko poelgio pasekmes. tai tiek.
@LT reiketu ir tiem susimoket uz gydyma kurie po skiepo irgi suserga kovidu ir dar nesioja ji ir jauciasi nemirtinga..protingas zmogaus nepamirsk kad ir neskiepyti mokejo uz tavo vakcina.
Butu 6000 atveju
Zemlui baleviciui ,jei pries daugeli metu tavo tevai butu naudoja apsaugos priemones arba motina ,naudojus kontraceptines tabletes ,tai nebutu taves ir butume galeje gyventi ramiai
Koks aiškiaregis "mokslininkas".
Koks aiškiaregis "mokslininkas".
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų