Rašyti komentarą...
"Valdančiųjų vertinimu, tokiais sistemingai pasikartojančiais pasisakymais siekiama skatinti smurtą, priešiškumą, pateisinti neapykantą prieš visą žydų tautą ir provokuoti visuomeninę bei tautinę nesantaiką, o tai nesuderinama su Konstitucija ir šalies interesais tarptautinių santykių srityje."

Tik pries zydus, anot bergiu bandos negalima.
--Tuo tarpu senasis Patriarchas per 30++ metu jau apderge praktiskai visas tautas, isskyrus new seimininkus, - JAV, gavo po š...o porcijas, - pagrinde,--- lietuviai, ru, by, PL, LV, VFR, FR, KLR...
--- broileris jam antrina ir vis nauju priesu LIETUVAI iesko, dinastijos marionetes negali atsilikti nuo bandos seimininku.
Žemaitaiti, imk pavyzdį iš tvartelio koalicijos ir jos pakalikų-broileriai, komuniagos, vatnikai, by---nosiai-štai epitetai, kuriuos galima sakyti nebaudžiamiems. Dar galima nusimauti kelnes, kaip tai daro valstybės kūrėjas. O ir žodynas jo nėra skurdus-mokykis.
Iskilus vadas teisingai sake: ten kur praejo žydažmogis ten mum nebera kas veikti..............!
Lietuvoje žodžio laisvė -
butaforija viso labo.

Žemaitaiti, laikytis.

Suburk bendraminčius, įkurkit naują padorią partiją, ir per kitus rinkimus - jus palaikys bent 60% rinkėjų, o tai reiškia, - galėsit turėti Seime daugumą ir priimti įstatymą, jog visi iki tol vogę ir skurdinę Lietuvą politiniai ir kitokie valdžių "veikėjai" sėstų į teisiamųjų suolą, būtų nuteisti ir, pageidautina, atėmus Lietuvos pilietybę, -
gėdingai deportuoti iš Lietuvos -
pas savo tikruosius šeimininkus - vieni į JAV, kiti - į Rusiją, treti - į Pažadėtąją Žemę...
@ūkininkas Petras Tik dar pridečiau kiti tiesiai i žeme.........
Smagia vaikystes laiku skaiciuokle primine:
Lipo žydas kopečiom ir nukrito netyčiom
Imkit vaikai pagaliuka ir pribaikit ta žyduka!
Pamenu dar močiute išmoke mus pyplius
paskui aš išmokiau savo vaikus ir tikiuosi jie išmokys savuosius

Skaitomiausios naujienos
Į viršų