Rašyti komentarą...
Nieko šitie tuščiagalviai neklausys,juk jie proto bogštai ,bet gaila ,kad tik sau.
Kiekvieną dieną praneša, kad mirė nepilnai paskiepyti. Kiek -nepraneša. Bet jų yra kiekvieną dieną. Mano sveikam proteliui (a la Š.)tai yra mirtys po skiepo! Juk tų nepilnai paskiepytųjų yra ne tiek ir daug, bet jie miršta kiekvieną dieną! Ir dar nerašo kiek.Dulkys rašė, kad ir taip perdaug statistikos. Mulkiai! Pasitikėti galima tik tiesa.
Sejoniene "pražydo" visom spalvom patekusi prie lovio.Be amžino tyciojimosi, kitų zeminimo iš jos daugiau nieko neišeina.Ji yra visiška gėda medikų bendruomenei! Piš,as- STI yra p medikų ir teisininkų susibūrimas!! O kas tas agresyvus zemlys??? Duomenų mokslininkas?? W,f??koks jo agresyvumo lygis ir komentarai jam Nepritariantiems!! Šita nevidonu valdžia persmelkta pinigų ir valdžios troškuliu :((
Ta prasme.. gydytojai su daktaro laipsniu kalbant apie virusą yra tokie pat ekspertai kaip visi kiti žmonės? Jūs rimtai? Ar aš kažką ne taip supratau.. Žodžiu virėja, pardavėja ar valytoja medicinoje gaudosi tiek pat kiek gydytojas? Tai kodėl verkiat kat trūksta gydytojų.. pakvieskit maximos pardavėjas dirbti gydytojomis, manau jos su malonumu sutiks, alga tai didesnė
p. Sejoniene, nesusireikšminkite. Jūsų kompetencija galimai yra patenkinama tik radiologijoje, o infekcinėse ligose, epidemiologijoje - niekinė. "Padirbėjote" medikų sąjudyje, kažkada televizijos laidoje prikalbėjote niekų apie apendicito diagnostiką ir turėtų užtekti. Mes atsimename.
@MO ...nusiklteliai prie lovio
Ar žurnalistai moka be klaidu parašyti nors vieną str. Pastoviai klaidos?! Ką reiškia SUKRITAVO???
Kieta, ta ponia sejonienė, nustebo, kad siūlo didinti lovų skaičių. Negi alschaimeris, nuolat eskaluoja, kad tuoj nebebus kur guldyti, reikės rinktis, ką gydyti, o ko ne ir.t. kasdien. Tai padidinkite lovų skaičių, kad žmonės nebejaustų įtampos, kad pasiutus blogai nelauktų paskutiniosios. Kiek nuo paprasto gripo gydo, miršta nebeeskaluoja, nes tai įprasta, o vat covid net po 16 per dieną. Senukai dažnai suserga pneumonija ir aleliuja, bet mat rado sars virusą, tragedija.
Atleiskite, bet nei Sejonienės, nei Šimonytės komentare neradau jokiu argumentų ar racionalių prieštaravimų. Tik emocijos tema "ne tie siūlo ir mes žinom geriau". Nieko paaiškinančio. Taip STI siūlo žinomus ir suprantamus dalykus. Tai kodėl jie nevykdomi? Užsiimama kažkokiais alogiškais dalykais, kurie padėtį tik blogina ir kurių ponios net paaiškinti nesugeba. Negi "tikintys mokslu"tapo akli ir kurti, nematantys ir nesuprantantys niekuo nepaaiškinamo absurdo? O visų šitų veikėjų nesugebėjimas nei komunikuoti nei spręsti, nei iš vis kaip nors mąstyti nebado akių ir protų?
Ko Jūs norit, kad tokie riboti žmonės, kaip piš ir sėjonienė gali suprasti logiškus ir aiškius pasiūlymus, jie tik išsityčiot iš protingų žmonių moka, bet patys nuo to protingesniais netampa, nes kai nieko nesupranti, tai ir protingi pasiūlymai jiems ir joms kvailai skamba.
Valdziazmoges, kaip visada demonstruoja savo aroganciją.
Į viršų