Rašyti komentarą...
amerikonai tik galetu bandyt duot signala rusijai pakeisti lyderius, o musu turetu reikalauti, nes anie pareikalavo, kad mes pirktume mums nelabai reikalinga ginkluote
@gripas Jemelia, dabar nuo savo xoziaino gausi fizdiuliai, kad loxanulsia! Apie amerikonu nereikalinga ginkluote tu turejai rasyti kitame straipsnyje, nedatiopa!
KGB'istų pokštai.
Įnešė bombą į lėktuvą. Pagrasinę susprogdinti, lėktuvą nutupdė Minske. Minske KGBistai pasišalino su bomba. O dabar Lukašenka trimituoja visam kvailių pasauliui, kad KGB'istai "išgelbėjo pasaulį". Manau ES turi uždrausti Rusijos ir Baltarusijos valdininkams skraidyti lėktuvais, kaip keliantys mirtiną grėsmę. Rusijos ir Baltarusijos valdininkus ES reikia prilyginti musulmonų teroristams.
@KGB Pasaulis kaip Lukasenka issigimelis kaip ir Putinas zmogzudys jais netiki bet padaryt nieko negali apart karo bet cia einama link to tu beprociu kitu keliu nesustabdysi jie psichiniai issigineliai
supratau, kad teroristas skrido į Lietuvą,dėkui Batkai,kad nepraleido.
@jooo Tokius durnelius kaip tu reikejo neileisti i Lietuva o dabar kiek ju prilindo ir dar galvas kelia is siukslyno
Niekas nenori karo tai ir tyli, o Lietuva visur ir visada kisa savo nosi. Viena karta taip gaus, kad praeis noras kirsinti visa pasauli ir savo piliecius
@Asta Ivanai!
O tai kodėl tu nevažiuoji pas save namo, o sėdi įsikibęs čia kaip kiršinamas Lietuvos pilietis?
O gal paskelbkime jiems karą??
Jomajo, ar būtina suabsoliutinti kiekvieną išimtinį atvejį? Juk kiekviename lėktuve, skrendančiame virš Baltarusijos oro erdvės, neskrenda po Pratasevičių ar kitą jų bėglį...Toli nenueisime kiekvieną nesusipratimą traktuodami kaip konstantą... Juk ne raketa per pratybas numušė tą lėktuvą... Dabar koks Aeroflot griežčiau pakratys lietuvio bagažą Maskvoje ar dar koks incidentas įvyks, ir uždrausime skrydžius į Rusiją,per Rusiją, per Rytus...? Kuo tai baigsis?
@Pigus šnekėtojas Pigūs, tau pigi artimųjų gyvybė.? Tu pateisinti batka. Varyk pas jį šuniukų dirbti.
ivis sedekit uzsidare .idiotai
Gal jie geriau tegul atostogu eina.
Na, tikriausiai nėra tokios jėgos, kuri priverstų Lietuvoje boikotuoti kontrabandinius rūkalus iš Baltarusijos. Kaip ir bet ką kitką bent centu pigesnį, nei čia: šnapsą, degalus, citramoną ar bent jau Europoje draudžiamą analginą. Toks jau mūsų mentalitetas.
@Orakulas Tai štai vardan ko jūs praėdėte rusiškus pasus bei pylietybes! Tai štai į ką jūs iškeitėte savo tėvus ir pasiryžę vilkti sutvėrimo be tėvynės dalią!
Продажные шкуры!
@Citramonui Visiskai teisingai parase zmogus savo tevynes isdavikai
Atjungti nuo swift juos reik
Į viršų