Rašyti komentarą...
kreipsis i prezidiuma ar dvasias
Dar ne to sulauksite iš vaikučių. Jau šaukštai po pietų. Vaikų teisių pasekmės. Nebaudžiamumas, jokių pareigų neturėjimas atsirugs visiems.
Dabar stebės per naujas kameras ar gerai dirba dekriminalizuotų narkotikų platintojai.
Nu čia tai geras..tik tiek mažai kamerų Vilniuje? O sakė, kad mes jau jau vejamės Singapūrą, kur kamerų ant kiekvieno stulpo, kampo (mato net kur, kas numeta kramtomą gumą ir baudžia už šiukšles), parduotuvėse ir senjorų butuose kur yra sistema sujungta su ligoninėmis (maža kas nutiktų!)! O nejau nėra prie/ir mokyklų/ose, darželių/iuose? Norint VISKĄ galima sutvarkyt, o ne tik, galimai, "isisavint"!
Kokia blin čia problema. Prie kiekvienos mokyklos durų. Pastatyti kamerą su Dirbtiniu intelektu ir problema išnyks savaime per 1 mėn.
interneta jaunimui atjunkit ir suvaldysit sia opia problema. is kur darzoves suzino apie narkotikus, ir kaip gerai buna kai ju pavartoji? ar tik ne is madingiausiu degenaratams skirtu dainu?
Aš galvojau, kad Lietuvoje valdžia nori legalizuot narkotikus, tai kokios problemos? Tegul rūko jaunieji narkomanai.
Vietoje to kad per vieną dieną išnaikinti narkotikus dar prasiplaus pinigų . Be žodžių
Citata iš Biblijos - ,, Jei Dievas nestato miesto, veltui dirba statytojas. Jeigu Dievas nesaugo miesto, veltui budi sargas. ,, Gerbemi vadovai, ar žinote 10 Dievo įsakymų?
@Spiglys Kol patys smegenimis nemastysit,, dievas nepades..

Skaitomiausios naujienos
Į viršų