Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
47
Vilnių nuplovė liūtis (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Vilnių talžiusi liūtis neapsiėjo be padarinių: pranešama apie patvinusias gatves

papildyta: senamiestyje nuvirto medis, Antakalnyje – spūstys

Ketvirtadienį Vilnių užklupo itin stipri liūtis. Ji nepraūžė be padarinių. Aiškėja, kad sostinėje patvino ir gatvės.

47

Ketvirtadienį Vilnių užklupo itin stipri liūtis. Ji nepraūžė be padarinių. Aiškėja, kad sostinėje patvino ir gatvės.

REKLAMA

Maždaug 19 val. Vilniuje prasidėjo trumpa, tačiau itin stipri liūtis. Maždaug pusvalandį sostinę talžė lietus neapsiėjo be padarinių. Pranešama, kad patvinusios kai kurios gatvės.

Naujienų portalo tv3.lt duomenimis, visiškai patvinusi – J. Kubiliaus gatvė. Nors vandens itin daug, automobiliais ji lieka pravažiuojama, tačiau tą daryti rizikinga. Vandenyje galite pamesti ir automobilio valstybinius numerius. Raginama vengti šios vietos.

Tikėtina, kad panašių gatvių Vilniuje gali būti ir daugiau. Feisbuke žmonės dalijasi, kad Antakalnyje, ant Šilo tilto, formuojasi automobilių spūstis. Kol kas neaišku ar ji susijusi su audros padariniais.

REKLAMA

Kiek vėliau paaiškėjo, kad Žolyno gatvėje virtęs medis nutraukė elektros laidus. Dėl šios priežasties sustojo troleibusų eismas ir pradėjo formuotis automobilių spūstys.

Audros būta tokios stiprios, kad feisbuko grupėse žmonės dalijasi tai, ką rado savo kiemuose. Ant žemės – itin dideli ledo gabaliukai. 

Rimtesnių padarinių liūtis pridarė ir Pylimėlių gatvėje. Čia nuvirtęs medis sudaužė 3 automobilius. Dėl nuvirtusio medžio gyventojai į tarnybas kreipėsi dar prieš mėnesį. Prašyta jį nupjauti ir pašalinti, nes jis kėlė pavojų. Atvažiavę specialistai medį pažymėjo, tačiau jo pašalinti nespėjo. Jį išvertė liūtis.

Rūdninkų gatvėje – ant kelio išvirtęs medis

Po audros Vilniaus senamiestyje – incidentas. Rūdninkų gatvėje, prie pat Šiuolaikinio meno centro, nuvirto medis.

Jis užtvėrė kelią, todėl žmonės raginami vengti šios vietos.

Vasariški nepatogumai: laukia 30-ies laipsnių karštis ir audros

Šį vakarą iš pietų pradės plaukti lietaus debesys, iki ryto bus paliję jau daug kur.  Kaip ir iki šiol, vietomis lis smarkiai ir su perkūnija. Paryčiais liausis, bet dieną lietaus debesys ims kilti vėl. Vėl daug kur lis, vietomis smarkiai, su perkūnija, galimi vėjo gūsiai ir net kruša.

REKLAMA
REKLAMA

Paryčiais, kai temperatūra būna žemiausia, vyraus 15–17 laipsnių šilumos. Dieną temperatūra bus nevienoda. Vyraus 24–27 laipsniai šilumos, rytiniame pakraštyje iki 29–30, šalies vakaruose tiktai 19–21 laipsnis šilumos.

„Kitaip tariant, rytoj Lietuvoje vasara. Ir naktį, ir dieną bus audros židinių, daug kur palis, vietomis smarkiai, su perkūnija, galbūt vėjo gūsiais. Įmanoma ir kruša. Paryčiais bus apie 15–17 laipsnių, dieną vyraus 24–27, rytuose iki 30, šalies vakaruose 19–21 laipsnis šilumos“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

galu gale Dievulis baudžia įdiotus taip jiems ir reikia, ąčiū.
POFIK, tas vilnius---VAIVORYKSTINIU irstva!!
Teisingai,pyderastu pedofilu ir visu iškrypėlių kokiu tik yra tas vilnius
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų