Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
vilniaus savivaldybe su benkunsku sudais smirda o ir visas seimas su teismais apsisikeliai
Tikrai smirda:pinigu plovimu!
Amžiaus afera (įmanoma TIK Vilniuje)
Amžiaus afera (įmanoma TIK Vilniuje)
net vakar išperėtas viščiukas supranta, kad konservatoriams ir laisviečiams stadionas ir artėjantys rinkimai -neatsiejami. Taip perkami vilniečių balsai.Tačiau kita Lietuva , kur stadiono neiškils- bus apvogta, nes statyba bus vykdoma ir kitos Lietuvos mokesčių mokėtojų pinigais. Kitur stadionų nebus , futbolas ir toliau bus žaidžiamas karvių ganyklose
Vilniaus savivaldybę jau reikia aptverti koncertina, išleisti tik opoziciją
Sveiki, Na jus Lietuviai gyvenantys Lietuvoje esate tokie naivus-ar durniai ? Kaip jus nesuprantate !!! Tas stadionas yra tik prieganga dideliems pinigams plauti. Ten visi sukise savo nosi kad tik kasneli nugriebti. Ne tie laikai dabar kad stadionus statyti. Keliam tvarkyti pinigu nera, o stadionui yra ))) na kazkaip taip.
E,Vilniovski,ar jūs visi tokie esat kvaili ir kainose nesiorentuojat? Kam jums tas daba aplamai stadijonas? Gal dronų geriau užsipirkt?
@Valdas gal geriau slėptuves vilniečiams pastatyti ,juk visižino koks dabar laikotarpis, o ir Astravas niekur nedings.
@Valdas Dronai ilgai netrauks be rimtų įtvirtinimų, kurie sulaikytų puolimą. Lietuva neturi tokių plotų kaip Ukraina, kad įsileistų ištęstas tankų kolonas.
Tai betonuoti tikrai reikia, bet ne Vilniuje, o už 40 km į rytus.
Atrakcionu parka kaip amerikoij?nahui jums tas supistas stadionas
Vistiek paklius
Šiandien yra absoliučiai gėdinga diena. Šiandien Vilniaus miesto savivaldybės taryba pritarė tariamos koncesijos sutarties pakeitimui, iš mokesčių mokėtojų pinigų apmokant tariamą stadiono pabrangimą.
Šis projektas net per kilometrą trenkia korupcija, bet, kaip suprantu, labai drausmingai subalsavo abi valdančiosios frakcijos: tiek TS-LKD, tiek Laisvės partijos.
Ir, atkreipkite dėmesį - dabartiniams valdantiesiems yra visiškai ir absoliučiai nusispjaut, kad šis projektas trenkia korupcija per kilometrą, kad Šimonytė su Landsbergiu rėkia, kad Lietuva - pavojuje, ir reikia didinti mokesčius gynybai finansuoti, kad pats Benkunksas pripažino, jog šiuo metu Vilniuje nėra nei vienos slėptuvės. Nesvarbu, kaip ten sakoma - karas karu, bet otkatai tai pagal grafiką.
Tai, gerbiamieji, balsavę už šią puikią Vilniaus dabartinę valdžią. Ar negėda bus į veidrodį pasižiūrėti?
Nežinau, čia man dabar verkti, ar juoktis, bet prašom: dar vienas epizodas iš serijos "čia jūs, rinkėjai, esate kalti". Kaip ir minėjau, žmonių natūra nesikeičia. O vakar praktiniu būdu buvo pademonstruota, kad avys, kurios leidžiasi kerpamos, ir bus kerpamos. Bus kerpamos iki tiek, kiek tik avių kirpėjams patiks.
Rimtai manėte, kad va vieną kartą "paindeksuosit stadiono kainą", ir to užteks? Galvokit iš naujo, nes avių kirpėjai turi kiek kitokį požiūrį į dalykus.
Vakar buvo ta diena, kai buvo galima ne tik nesileist būti kerpamiems, bet ir patiems gauti baudas ir draudimo bendrovių atlygintiną žalą. Bet ne su šia korumpuota valdžia. Tai ką, sveikinu gerbiamus mokesčių mokėtojus, būsite kerpami ir toliau
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų