REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Konservatorių lyderių pareiškimai dėl pirmalaikių rinkimų yra neatsakingi ir neišmintingi, sako Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė.

Konservatorių lyderių pareiškimai dėl pirmalaikių rinkimų yra neatsakingi ir neišmintingi, sako Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė.

REKLAMA

Kiek anksčiau gegužę premjerė Ingrida Šimonytė pareiškė, kad įteiks prašymą atsistatydinti iš pareigų, jeigu Seimas nepritars konservatorių siūlymui skelbti pirmalaikius parlamento rinkimus.

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumas pasiūlė inicijuoti Seimo pirmalaikių rinkimų paskelbimą.

V. Blinkevičiūtė į tokį pasiūlymą sako sureagavusi „blogai“.

Manau, kad didžioji dalis Lietuvos žmonių sureagavo blogai“, – pirmadienį laidoje „Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu“ žiūrėkite svarsto ji.

Anot politikės, valdantieji turėtų išlikti atsakingi ir tokiais pasiūlymais šiuo metu nesisvaidyti.

„Pirmiausia, ant Konstitucijos padėjusi ranką prisiekei, kad dirbsi ir pasižadėjai būti atsakingas pagal Konstituciją, dalyvauti atsakingame valstybės valdyme. Čia ne smėlio dėžė ir ne vaikų žaidimas, kad tau kažkas atsitiko, nebepatinka, susikrauni daiktus ir išeini“, – kalba V. Blinkevičiūtė.

REKLAMA
REKLAMA

Jos vertinimu, padėtis, kurioje šiuo metu yra Lietuva, yra sudėtinga, o konservatorių retorika esą veda valstybę prie politinės krizės.

NATO summitas, karas nesibaigęs, recesija lipa ant kulnų, iki galo neįgyvendintos švietimo, sveikatos reformos, valstybės tarnyba. Begalė darbų valstybėje, tau suteikė mandatą, prisiekei ant Konstitucijos padėjęs ranką, tai kaip gali taip neatsakingai žiūrėti? Lygiai taip pat pasielgė konservatorių partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis“, – teigia V. Blinkevičiūtė.

REKLAMA

Anot jos, nėra poreikio skelbti pirmalaikius rinkimus.

„Man atrodo, kad pirmiausia abiem reikėjo susėsti ant nusiraminimo kėdutės ir nusiraminus apsvarstyti. Konservatorių partijoje tikrai yra daug išmintingų žmonių, tai gal pasitarti su tais išmintingais konservatorių partijos nariais, o ne galvoti, kad viską išmano ir tokį chaosą sukelti valstybėje“, – komentuoja V. Blinkevičiūtė.

Laidą „Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį–ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją ir naujienų portale tv3.lt!

Eik i pensija .Be taves issiaiskins.Nieko tu nepadarei Lietuvos labui Kai ir paskutine valdzia ir visos kitos.Dink is ekrano geriau.Ko tu vel cia lendi.!!!!
SD verksniukas Sinkevičiukas ilgai sėdės ant nusiraminimo kėdutės. Jonava - verksniukų sostinė! Blinkevičiūtė - verksniukų pamotė.
O pedofilą Bartosevičių konservatoriai jau išteisino?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų