Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Gėda žiūtėti kaip ji apsirengusi , nejau nemato kad šlaunys keturkamops o kelnės aptemtos išryškina visus jos lašinius, na ar galima tokią pabaisą į svietą paleisti, kad visi juoktusi
Užveis jie Lietuvoje kurvų lizdą
Užveis jie Lietuvoje kurvų lizdą
Vienas - 100 proc., kitas - gal dar ir ne. Kad būtų aišku, taip vadinu vyrukus, kurie lipa ant vyrukų, ir bobeles, kurios viena kitą visokiais iškreiptais būdais "myli".
Jurgita Sėjonienė per seimo posėdį sakė kad kitokių žmonių Lietuvoje jau arti milijono...ir niekas jos nepataikė....kraupu
tai visada su jos psichika kažkas bus negerai. Va ir Šimonytės psichika akivaizdžiai sužalota
Bartoševičius pasirodė visu gražumu
Bartoševičius pasirodė visu gražumu
Dabar va - Šimonytė. Konservatorių degradacija pasibaisėtina. Koks konservatorius gali pritarti ne konservatoriškam, t.y. tradiciniam gyvenimo būdui, bet "naujoviškam" paleistuviškam gyvenimui, kai vyras dulkina vyrą, o dvi bobelės viena kitą visokiais iškreiptais būdais bando lytiškai patenkinti? Tu, Šimonyte, vis priekaištavai Nausėdai, kad jis nesupranta kas yra ekonomika ir t.t. Bet tu pati nesupranti kas yra konservatorius. Arba supranti ir tik naudojiesi jų parama, o gyvenimą palaidą propaguoji lyg būtum kokia Armonaitė su jos visais simonkais. Pasirodei visu gražumu. Jei pasiūlytų motiną parduoti už valdišką kėdę - turbūt, parduotum?
Negerbiama Simonko sekretore Šimonyte
Negerbiama Simonko sekretore Šimonyte
Tik pabandykit jūs įteisinti tas paleistuvisškas santuokas partnerystes ir kuitas ištvirkėlių nesąmones, tik leiskite jiems žaloti vaikus auginamus tokiose "šeimose" - ir pamatysite kaip greitai žmonės jus su visomis jūsų nesąmonėmis šakėmis iš jūsų valdiškų kėdžių į šūdų duobę išneš.
Kas už - tą sodinti į kalėjimą
Kas už - tą sodinti į kalėjimą
Ar tu, kandidate sušikta, pagalvojai kad tokiu būdu vaikas traumuojamas visam likusiam gyvenimui? Dura tu, simonkų ambasadore? Kaip tos dvi bobelės paaiškins vaikui, kur yra jo tėtis, kodėl jis negali gyventi kartu su tėčiu, kaip kiti jo draugai? Tas pats ir su "įsimylėjusiais" vyrukais - kaip jūs, sukos, paaiškinsite vaikui, kur jų mama, kodėl jis negali gyventi kartu su mama kaip kiti normalių šeimų vaikai? Jūs tik savimi rūpinatės, išgamos. Tiksliau - savo subinės reikalais. Nutarkuoti reikia jums tas subines ir actu nupilti, tada išgaruotų jums iš galvų visos tos nesąmonės apie jūsų meiles ir vaikų žalojimą. Lietuvos prezidentas, kuris pritaria paleistuvių norams ir gyvenimo būdui YRA APGAILĖTINAS DURNIUS.
Vilnių " kitokie žmonės" liberalkoncervatos
Suvaryti juos visus į rezervatą
Suvaryti juos visus į rezervatą
Visas tas viena kitą įsimylėjusias bobeles ir vyrukus, kurie lipa vienas ant kito. Šimonytę paskirti rezervato direktore. Aptverti rezervatą spygliuota tvora ir ja elektrą paleisti. Ir tegul ten dulkinasi vienas su kitu kaip tik nori. O vaikus palikite ramybėje, ištvirkėliai.
Taip gerai dar niekada negyvenome
Nežinau kuo reikia būti užpylus akis ir smegenis, kad tokiu kliedesiu būtų galima patikėti.
Gal stipriais opiatais, vardu eLeRTe?
Ar panašaus stiprumo haliuciogenais, vardu D.l fi (L.ytas, Al.a, 15m...)?
Kad taip sakantys kalba ne už dyka, o už paskatinimą ar norą įsiteikti "sėdintiems aukščiau", nes gi karjerytė, nes gi reikia išleisti knygą/pastatyti spektaklį/gauti grantą..., tai kaip ir suprantama.
Bet kokiu, atsiprašant, progresyvu reikia būti, kad tais kliedesiais patikėti? Negi svetimų spalvų skudurai vis dar sėkmingai atitraukia dėmesį nuo to, kas dedasi po nuosavomis kojomis, kad tokia masė žmonių tiki totaliu melu apie gyvenimo gerumą?
Mes taip gerai dar niekada negyvenome.
Jau tikiu.
Lietuvoje tokio mažo gimstamumo dar niekada nėra buvę. O juk jį gerina ir visokio plauko imigrantai, kurių prisileidome šimtus tūkstančių.
Tokių didelių mokesčių ir tokio didelio jų kiekio dar niekada nėra buvę, bet jie vis auga ir auga - "klimato gelbėjimui", "gynybai", "EK gyvenimo būdą ginančiam iš galiojimo išėjusio Ze remti"...
Tiek žmonių, gyvenančių žemiau skurdo ribos ir gaunančių labdarinį maistą Lietuvoje dar nėra buvę...
Tokio pramonės gamybos smukimo ir įmonių užsidarymų nėra buvę (gal nebent tik devyniasdešimtaisiais, kai artimi imperatoriui asmenys prichvatizavo ir parceliavo prakeiktų okupantų pastatytas gamyklas ir fabrikus...)...
Tokio prasto susisiekimo (ar net visiško jo nebuvimo net didelėse gyvenvietėse, į kurias prie prakeikto okupanto autobusai važiuodavo kas kelias valandas) nėra buvę...
Tokių duobėtų kelių, kai kada jau tampančių kryptimis, nėra buvę...
Tokio prasto medicininio aptarnavimo ir (ne)prieinamumo nėra buvę (ypač palyginus su prakeiktais okupacijos laikais, kai kiekviename didesniame kaime buvo ir ambulatorija, ir vaistinė)...
Taip naikinami miškai dar niekada nebuvo (net tada, kai Stalino NKVD medžiojo mūsų partizanus)...
Tokio kaimų naikinimo nebuvo net Stalino "kolektyvizacijos" laikais...
Tokio žodžio laisvės ribojimo niekada nepriklausomoje Lietuvoje nėra buvę... Ką ten nepriklausomoje Lietuvoje.
--Daugiau žodžio laisvės buvo prie Gorbačiovo...
Taigi, kokiu .diotu reikia būti, kad patikėtum, jog "dar niekada negyvenome taip gerai"?
Jei jau tokia gerovė ir klestėjimas, tai kodėl tada vyksta emigracija? Kodėl gi į tokią gerovės, laisvių ir klestėjimo kupiną Lietuvą negrįžta milijonas mūsų tautiečių?
Jei miške (upėje, ežere, jūroje...) gyvenimo sąlygos būna geros, jų gyventojų gretos ima gausėti - gyvūnai atsiveda vis daugiau vaikų.
Žmogus - tos pačios gamtos dalis. Tai kodėl tada Lietuvoje vaikų skaičius vis mažėja, nors sąlygos (neva tai) gerėja ir gerėja?
O gal absoliuti žmonių masė vis tik mato, kad ne "niekada taip gerai negyvenome", bet dar niekada nebuvo tokia "gili subinė", tačiau tiesiog jų akys vis dar užrištos svetima vėliava ir jie tebėra įtikėję, kad tik šaika gali apginti nuo to, nuo ko nepajėgi apginti nė tetulė Nata?
Gal šie 4 metai psichologinio teroro davė savo vaisius ir diduma Lietuvos žmonių serga Stokholmo sindromu?''
@===copy Valdžia, kaip apsišikęs narkomanas, viską ką galėjo nuo 1991 metų išnešė iš namų,o dabar dar atima iš močiutės pensiją kurios namuose gyvena.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų