Rašyti komentarą...
Gėda Šimonyte kad vieta kur buvo paskelbta Lietuvos nepriklausomybės aktas buvo išniekinti kažkokio rusiško gemalo sėklos Ir už visą tai turi atsakyti valdantieji. Į visą tai turi rimtai pažiūrėti generalinė prokuratūra nes tai nėra smulkus nusikaltimas. Tai šlykšti suplanuota akcija seimo rūmuose.
Tas visas spektaklis buvo iš anksto valdančiųjų surežisuotas. Atsakykit, kodėl buvo puolami tik Opozicijos parlamentarai? Tikslas buvo aiškus - išprovokuoti seime muštynės. Čia reikalas yra rimtesnis negu kalba Matonis. Reikia pažiūrėti ar šis apsisnarglejes pienburniu neturi ir Rusijos pilietybės Dabar pamatėme mūsų vyriausybės chebra ir ko jie visi verti.
Seimą pavertė pajuokos objektu.
Aš nežinau ir nesuprantu kaip galėjo jį ileisti iš viso. Reikėjo atimti telefoną ir filmavimo kamerą. Kad tos bjaurastys nepatiktų į viešumą. Aplamai seimo nariams draustu turti ir naudotis telefonais.
Mielas škia,tskant ,pone.Kai jums girdint,studijoje,Valatka bjauriai izeidinejo MOTERI,jus sedejote lyg niekur ,škia ,nieko,vietoje to,kad nutildyti nepraustburni ar iseiti is studijos.Bet jus neisejote,neuzstojote,nes.....ji jus jau buvo nurungusi rinkimuose,kol Kaune ,po ilgos pauzes skaiciavimuose,neuluzo kompai,škia.Apie ka byloja ta ksant kultra ir škia,išsilavinimas.O jau apie valstybes Prezidento laidotuves,škia ,apskritai nekalbekime,nes čia jokio ksant išilavinimo ir škia ,kultūros,nerasime.Jus leidote vienam isižeidusiam diedukui nurodyti bažnytėnam ,išsišaipyti iš jo paskutinės,ksant,kelionės.
Ačiū, Prezidente. Suregavote, kas
Ačiū, Prezidente. Suregavote, kas
vyksta vienoje is svarbių valstybės institucijų patalpoje. Gėda, prieš tuos, kurie gynė ir žuvo, o tyčiojasi šurajevai, net pats pati pareiškė, kad teismai mūsų pusėje. O kas tie "mūsų"? Gėda, Prezidente, iki ko priėjome, o į priekį nei kiek. Ir skaudu.
pagaliau kazkas is valdzios pasake jog mus valdo dundukai
Covid valdymo degradacija progresuoja
Covid valdymo degradacija progresuoja
Prezidentas teisus, o valdantiejiji konservatoriai, liberalai ir valstiečiai apgailėtini
@Covid valdymo degradacija progresuoja Apgailetini,nes tavo lyderiai socdemai,puikiai susitvarke su... Darbo kodeksu.Tiesa ne dirbanciuju naudai.Uzmirsai ar nezinojai:DDD?
@!? Blinkevičiūtės tie "motinystės" pinigai su motinų privačiose įstaigose pasididintu atlyginimu, skirtumą grąžinant, o vėliau gaunant iš Sodros padidintas išmokas su šleifu niekur nedings.
Gerai, padaryta buvo klaida, tai, ką Blinkė negali viešai atsiprašyti visų kitų Lietuvos žmonių??? Viską bando sugerti į savo dziundzę... taris nieko nebuvo...
Cia parodyta valdanciuju kultura ir poziuris, nes jie ileido chama i seima, gal net padejo sukurti ta cirka, tai dabar gali pasidziaugti savo darbo vaisiais... gerai kad zmones reguoja ir smerkia toki slykstu elgesi...
valdžiažmogių veidus ir matai, kad į tave žiuri bukais, nieko nesakančiai, nieko ir nesiekiančiais veidais. Gal ką supranta ir tiek kiek mokėsi,o intelekto nei trupinio, greičiau niekaip nedingstantis prasčiokiškumas.Nesimato nei vieno intelektualo. Todėl visokie nenuspėjami kaip šurajevai, bartoševičiai patampa pavyzdžiu. Tad įdomu, kaip atrodo vykstantys cirkai pagrindinėse valdžios institucijose Lietuvos jaunimui? Ką vakar teko pamatyti ir kaip suregavo valdžios "elitas"- visi smuko žemyn žemės. Negerbiu nei vieno. Nei vieno.
Šitas Šurajevas dergia seimo narį, o kiti seimo nariai spaudžia Šurajevui ranką? Čia ne tik seimo narį dergia, bet ir rinkėjus.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų