Rašyti komentarą...
senai reikejo pradeti kontruoliuoti, turbut mazai patepe tai pagaliau kazka pradejo daryti kad mazinti kainas, o to bjaurybes isvis isnaglejo tokios kainos kaip turtingose es salyse.ir toliau taip. ir ne tik vaistus reikia ir kitu dalyku imtis kaip pvz. kuro kainas nesamoningai dideles
Vaistu kainos nerealios! Ju dydis rodo to verslo zmoniu ,,rykliu,,apetita ir morales stoka.Negana milzinisku antkainiu dar vykdoma galinga reklama per TV ,radija ir spauda .Visos islaidos reklamai taip kelia vaistu kaina ,o sumokame mes ,pirkdami vaistus .Tai amoralu ,tai skatina vaistu vartojima.Reklamuot reikia sveika gyvensena ir mityba.Be to Lietuvai perdaug tiek vaistiniu ir vaistu pavadininmu.
Ne otkatai, o atatrankos. Šnekėkite lietuviškai.
O valstybė labai gerai ir sąžiningai pinigus paskirsto, kainų visai neužkelia, ane :)
...ir Otkatai tik grieztai nustatyto dydzio bei reikiamiems zmogams...
Prie tamstos komentaro daugiau nieko era ko prideti,betgaila,kad tik galim pasibedavoti,pasikeikti,o anie kaip smauge,taip smaugs.Nematau kas galetu suvienyti siam priestaravimui
VISOS VAISTINES TURI BUTI VALSTYBINEMIS, IR ZMONIU SVEIKATA TURI RUPINTIS VALSTYBE, TODEL IR VAISTUS PRIVALO VISOMS VAISTINEMIS IS LIGONIU KASU PIRKTI-KOMPENSUOTI , NES LIGONIU KASOS- ZMONIU PINIGAI.KODEL VIENA VAISTINE PARDUODA TUOS PACIUS VAISTUS VIENA KAINA, O KITA, 20 PROCENTU BRANGIAU. AR TAI NE SAVIVEIKLA -FARMACININKU. TAI DABAR JUDA FARMACININKAI, NES ZMONES DAR DAUGIAU PIRKS VAISTUS KAIMYNINESE SALYSE, TURGUOSE, O KAS KENCIA- LIGONIU KASU MOKESCIU MOKETOJAS, KURIS SAVOP PINIGAIS NEGALI SAUGOTI SAVO SVEIKATOS, O MEDICINOS"KLIERIKAI" VAIDINA- GELB4TOJAIS.
Vaistinės privalo būti tik VALSTYBINĖS, negali būti daromas biznis iš žmonių sveikatos. Užpirkimai - tik valstybiniai.
geras biznis vaisinės: pardavei ir pamiršai, praktiškai jokios garantijos.
Nebus teisybės ir jei vieni vaistai atpigs- pabrangs kiti. Nes vaistų firmos nusipirkusios visa partijas. Čia tos manipuliacijos tik runkeliams ir Prezidentei apraminti.
Keisti reikia esmę, blogybių blogybę- partijų finansavimo įstatymą. Pasiskaitykit Basko straipsnį ir galvokit, piliečiai.
Į viršų