Vagystė Molėtų miesto aikštėje: nugvelbė dalį sumontuoto fontano įrangos

Iš rekonstruojamos miesto aikštės Molėtuose pavogta dalis sumontuotos fontano įrangos, savivaldybė mano, kad įrangą pasiėmė subrangovai, kuriems skolinga liko aikštę įrenginėjusi įmonė. 

Utenos apskrities policijos duomenimis, vagystė pastebėta praėjusį trečiadienį, tačiau apie ją pranešta antradienį.

Molėtų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Steponas Šanteriovas BNS sakė, kad, jo nuomone, greičiausiai fontano įrangą pasiėmė subrangovai, kuriems liko skolinga aikštę įrenginėjusi įmonė. 

„Mūsų aikštę tvarkė įmonė, kuri paskelbė, kad ji bus reorganizuojama ir sustabdė darbus. Ir tie subrangovai, kurie dirbo aikštėje, negavę pinigėlių, nusprendė savo dalį pasiimti. Nežinau, kito varianto nelabai įsivaizduojame, kam reikalinga ta įranga“, – sakė jis. 

Pasak S. Šanteriovo, iš miesto aikštės dingo dalis šuliniuose buvusios jau sumontuoto ir veikiančio fontano įrangos, ji yra verta daugiau kaip 16,5 tūkst. eurų. 

„Pagal sumą, tai didesnė pusė pinigų, daugiausiai aparatūra. Kita įranga – vamzdžiai, siurbliai – nelabai ten galima išmontuoti, bet ta įranga, kuri reguliuoja slėgius, ji buvo paimta“, – teigė administracijos direktoriaus pavaduotojas. 

Jo teigimu, savivaldybė jau buvo sumokėjusi už visą įrangą ir aikštės rekonstrukcijos darbus, tačiau projektą įgyvendinusi įmonė „Revestus“, atlikusi apie 70 proc. darbų, nutraukė veiklą. 

Sustabdžius darbus paaiškėjo, kad įmonė liko skolinga ne vienam subrangovui. 

„Kiti subrangovai buvo atvažiavę, dalį mūsų aikštės granito plokščių pasiėmė, nes nebuvo sumokėta“, – pasakojo S. Šanteriovas. 

Šiuo metu su aikštės rekonstrukcijos darbus atlikusia įmone sutartis nutraukta, savivaldybė ieškos kito rangovo, kuris galėtų juos baigti. 

Anot S. Šanteriovo, „Revestus“ įrenginėjo ir Ukmergės miesto aikštę, ten darbai taip pat sustoję. 

Savivaldybė už aikštės įrengimą sumokėtus pinigus bandys atgauti per teismą. 


Rašyti komentarą...
J
Jonnas
2020-07-15 11:24:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fontana i lukiškes
Atsakyti
0

J
Juliokas
2020-07-16 17:36:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia saugoti mera kad nepavogtu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų