Vagysčių lietus Panevėžio regione: visas jas vienija bendri bruožai

Dar viena žaibiška vagystė Panevėžio regione. Po savaitgalio net trijose įžūliai apiplėštose Pasvalio įmonėse iš kurių dvi statybinių prekių tinklo parduotuvės nespėjus vagių ir pėdoms ataušti įsilaužėliai šiąnakt smaginosi ir Panevėžyje. Per skylę sienoje statybinių prekių parduotuvėje Bikuva įsibrovę vagys nugvelbė visą seifą su neinkasuotais grynaisiais. Nors policija apiplėšimo nesieja su Pasvalyje įvykdytomis vagystėmis, tačiau sutapimų apstu.

Statybinių prekių parduotuvės Bikuva sienoje žiojėja skylė, per kurią šiąnakt įsibrovę plėšikai išsitempė lauk ir pavogė seifą su neinkasuotais grynaisiais.

Įsilaužimas buvo pastebėtas apie 2 valandą nakties, kai suveikė parduotuvės signalizacija. Tačiau į įvykio vietą atvykę apsaugos darbuotojai terado tik skylę sienoje.  Ryte įkalčių dar mėgino ieškoti ir kriminalistai.

„Šiąnakt apie 2 val. nakties buvo apvogta statybinių prekių parduotuvė. Į ją patekta per sienoje išgriautą skylę. Šiuo metu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės“, – sako policijos atstovas Tadas Martinaitis.

Miesto gale įsikūrusi parduotuvė vagims tapo puikiu grobiu. Vieta atkampi, beveik iš visų pusių apaugusi medžiais ir krūmais. Tad plėštikams atvažiavusiems iš kiemo pusės niekas netrukdė darbuotis nepastebėtiems. Tą patvirtina ir šalia buvusiose dirbtuvėse įsikūrę kaimynai:

„Nu matot patys teritorija didžiulė patekti čia per bet kur gali apeiti ir per aplinkui.“

Jų kiemo kameros į vogti traukiančius du vyrus  užfiksavo dar apie 11 valandą vakaro.

„Vaikščiojo, švietinėjo žiūrėjo kas kur padėta, suveikė lempta apšvietimo ir tada pamatė kad kamera yra ir tada numušė ją“, – teigia įmonės vadybininkas Karolis Šidliauskas.

Pasak įmonės vadybininko, iš filmuotos medžiagos matyti, kad plėšti parduotuvės vagys atėjo pasiruošę. Veidus slėpė po audinio skepeta, abu buvo su kepurėmis:

„Veidus slėpė jie, nieko nesimatė. Neįmanoma atpažinti, tokios ir kameros nėra, kad būtų geros kokybės.“

Pradžioj vagišiai per skylę sienoje įsibrovė į sandėlio patlapas parduotuvės gale. Tačiau signalizacija suveikė tik apie 2 valandą nakties – kada buvo surastas ir išneštas seifas. Tikėtina, kad saugodamiesi viduje esančių daviklių vagys sugebėjo neįkliūti ir susirasti seifą nepastebėti.KAROLIS ŠIDLAUSKAS

REKLAMA

„Matosi per skylę, kad metaliniai profiliai padėti tai turbūt sandėlys“, – sako K. Šidliauskas.

„Šiuo momentu įtariamieji nėra nustatyti pradėtas ikiteisminis tyrimas ir tikslinamos visos aplinkybės“, – kalbėjo T. Martinaitis.

Nors policija tyrimo nedetalizuoja ir abiejų vagysčių nesieja, panašu, kad vagys sugebėjo apeiti Pasvalio ir Panevėžio parduotuvių apsaugos sistemas taip, kad spėtų išnešti sveiką kailį ir pinigus. Apie vagystę parduotuvės atstovai nesutiko kalbėti, taip pat neatskleidžia kokia pinigų suma pavogta. Kad vagišių būta įžūlių mano ir prie uždarytos parduotuvės sutikti pirkėjai:

„Matyt jie viską žinojo, nes jei paprastas vagis įeis suveiks signalizacija ir pan. Aišku žinojo kokia sistema kokia apsauga matyt specializuojasi.Eina vogti pasiruošę.“

„Kažkokia grupė reiškias dirba. Keista tikrai. Nustebau.“

„Seka patys žiūri apsilanko susižino kažkaip.“

„Pasvalyje be rezultatų. Bet neisiejam jų kol kas. Šiuo momentu įtariamųjų nėra nustatyta ir ten.“

Tačiau vagys Pasvalyje darbavosi tokiu pačiu metodu. Naktį nukirpę elektros laidus ir įsilaužę į tris įmones netrukdomai ištuštino seifus. Tik kameros užfiksavo juos kaip įsilaužę į patalpas jie ropomis išvengė signalizacijos, ir kirtikiais bei laužtuvais nesunkiai išlaužė seifus.


Rašyti komentarą...
L
Laura
2019-09-27 07:48:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip neatsiejami jeigu vaizdo įrašai rodo identiskus žmonių siluetus. Faktas kad dirba tie patys su tais pačiais įrankiais.. Nemanau kad tai Lietuvių darbas. Reiktų atkreipti demesi kas nesenai įrankius pirko tokius kaip kirtiklius.
Bet kai mūsų policija nedirba tai šansų vagis surasti neviltiska. Faktas tas kad pinigų reikėtų nebelaikyti seifuose..!!!!

Atsakyti
0

L
Lija
2019-09-27 13:09:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikėtų patikrinti nesenai is darbo išėjusius vairuotojus - ekspeditorius, aptarnavusius statybinių medžiagų parduotuves Panevėžio apskrityje. Labai jau gerai orientuojasi kur, kas ir kaip..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų