Rašyti komentarą...
Stambulo klimatas tikrai tvarkoje. Gerai padirbėta, turkai neatsidžiaugia. Jau tūkstantį metų.
Vardas gal ir grazus, o kur pavarde?
iš kokių pinigų tas studijas JAV baigei? Kas mokėjo už pragyvenimą? Nesuk uodegos, turtuole... Vilnius tavim nepatikės...
Violetiniai jėga!
pokytis bus kartu su dėžutininkų komanda
pokytis bus kartu su dėžutininkų komanda
juk ji jau su trenksmu įveikė korupciją.
@pokytis bus kartu su dėžutininkų komanda Gal kas prisimena didijį kovotoją su korupcija Liberalų sąjūdžio pirmininką masiulį ? Jis ne tik kovojo už lgbt, bet ir garsiai rėkė, kad reikia kovoti su korupcija. O ką, rinkėjai vis dar tiki liberastų paistalais ?
Taigi čia vienas prie vieno Armonaitės,Bilotaitės Morgana,Pakarklytė ir panašių moterų kopija,svarbu daug kalbėti,būti patebimai o ne sugebėjimai, pasiekti konkrečių rezultatų. Vilniaus miesto adminstarcijoje yra D,Meiželytė,kuri tai už energetiką ,tai už ūkį atsakinga ,ši matyt irgi garbės daugiau nori.
Švenčionienė ir mokytoja Astra turi konkurentę
@Pasirodo SUGALVOJAI KA LYGINTI KURIUOS TURI PRIESINGA TARYBINE KRYPTI 50 METU EJUSIA IR FAKTISKAI SUGRIUVUSIA GALVOK SU GALVA NE TAIP KAIP INDIVIDUALISTAI GALVOJO
kvailesnę antraštę sugalvot
kvailesnę antraštę sugalvot
vargu ar įmanoma. Be to, visai nesuprantamas rašinio žanras. Jei užsakomasis reklaminis, tai itin nevykęs, jei „hard talk“, tai berneliui Vilmantui trūksta savivaldos išmanymo.
Man tie nauji kandidaatai su iškreiptomis pavardėmis, kaip kukurūzų spragučiai kinoteatruose. Nauja mada,
kaip tik nabagės pavardė įmanoma
kaip tik nabagės pavardė įmanoma
@spragučiai tai vis dėlto ne Zvonkė ir ne Ivanovė. Daugiaskiemenė nepriesaginė lietuviška pavardė galėtų būti įteisinta. Kitos – tik su kalbininkų pritarimu konkrečiam atvejui.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų