Pirmadienį Užsienio reikalų ministerijoje (URM) pristatoma paramos akcija, skirta popiežiaus Jono Pauliaus II koplytėlei Kryžių kalne išsaugoti, ir leidinys, pasakojantis apie popiežiaus kelionę Lietuvoje „Brangūs Broliai ir Seserys...“.

Susirinkusiuosius pasveikins užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis. Renginyje taip pat dalyvaus Šventojo Sosto apaštalinis nuncijus Lietuvoje Luigis Bonazzis, politikai, diplomatai ir visuomenės veikėjai.

Jono Pauliaus II koplytėlė Kryžių kalne galėtų tapti Lietuvos krikščioniškajai bendrijai svarbiu paminklu. Renginiu siekiama paremti architekto Algimanto Juknos ir Ginkūnų bendruomenės iniciatyvą išsaugoti ir renovuoti šį objektą. Dalyviai bus kviečiami aukoti į iniciatyvių parapijiečių atidarytą Jono Pauliaus II koplytėlės gelbėjimo sąskaitą.

Renginyje bus aptartas Jono Pauliaus II indėlis į katalikiškos bendruomenės telkimą, jo vaidmenį skleidžiant taikos pasaulyje idėjas ir skatinant tarpkultūrį dialogą. Diskusijoje dalyvaus leidinio „Brangūs Broliai ir Seserys...“ teksto autorius – istorikas ir politologas dr. Vladas Sirutavičius.

ELTA primena, kad besibaigiantys 2011 metai yra popiežiaus Jono Pauliaus II beatifikacijos metai.


Rašyti komentarą...
R
Remis
2011-12-24 01:27:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia issaugoti koplytele.
Atsakyti
0

R
Remis
2011-12-24 01:27:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galima butu ir pastatyti nauja L)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų