Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Netikiu to vyro patriotizmu. Gal pavojingas uzdarbiavimas Ukrainoj?
Džiaukis, kad nieko neturime, užtai niekas ir nepuola.
Na Šimonkė, Anūkas, Senelis, Bilotkė, Dulkė, "bukulaurai" na ir visi kokių jūs, BUKIJA, norite bei sumąstote, yra durniai, jie nori karo, kasdien jo šaukiasi, provokuoja. Ok! Jūs manote esą teisūs. Bet šitas vyrukas, kuris kasdien rizikavo savo gyvybe Ukrainoje...... irgi kalba tą patį, ką"bukulaurai" su visais "pedopartiečiais". Tai gal jūs BUKIAI absoliutūs idiotai, o ne jie???
Svarbu, kad Pavilnyje prie Lidl įrenginėja kišenės dydžio parkelį, kurio ten labai labai reikėjo
Netiesa , o 8- nios žvaigždutės ant dvie
Netiesa , o 8- nios žvaigždutės ant dvie
nieko neturim
Mūsų karinis biudžetas viršija 2 milijardus eurų, metai iš metų.. Kasti apkasus, statyti betoninius bunkerius labai pigu, galėtume turėti stipresnę gynybą nei Maginot linija. Vienas geras amerikietiškas AR-15 automatinis šautuvas kainuoja apie 400 EUR, naudoti artilerijos pabūklai irgi labai pigūs, pažiūrėkit kiek suomių pigiai jų prisipirko. Ką daro mūsų valdžia? Neužtenka pinigų savo namams? Kokia prasmė švaistyti visus savo pinigus porai tankų, kai juos gali sunaikinti vienas dronas?
@B Ar teko. Matyti kaip skrenda naikintuvas ir raketos is jo? Maginot linijos jie net nepamato..... del savo greicio.
ar verta kasti tas ginybos linijas , patrankos sviedinys per sekundę ir išlygins , o dronams ir patrankų sviedinems bei lėktuvams tai nekliūtis , juk dabartinis karas valdomas iš komoso o tai kad reika isikasi į žemę giliau tai reikia bet reikia taip kad nepasiektų joks patrankos sviedinys nei gilumynės avijacinės bombos , tegul kasčiūnas krapšto piniginę ir sukuria tokias ginibos linijas kad saugūmas gautūsi garantuotas
@Senas karo veteranas Apkasai bus kasami kosmose. Ką nežinai?
Pyzdoj jis du metus buvo, o ne fronte- fronte du metus niekas neišgyvena. Garantuotai jis gatvėse gaudė mužikus ir siuntė į mėsmalę. Ateis laikas, kai patys chocholai jį pagaus ir papjaus už tokius darbus.
@Cha ir tu ten buvai ,nesikelk....
@Cha Pabandyk pats toj, kur minėjai, pabūti du metus. Ilgiau 9 mėnesių dar niekas neištvėrė.
@Cha Tu bukas kaip trakroriaus priekis.
Visi apkasų kasti, o ne kiaušinius kasytis!
Karys supranta. O likusieji plačiakelniai generolai jepreitoriai?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų