Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O kaip dabar prie šalies gynybos prisidės savanoriai šauliai ,jei dabar jie jau nepavaldūs krašto apsaugos ministerijai o perduoti Šimonytės asmeniniam vadovavimui?Ji jau juos supolitino ir nusiuntė rinkimų stebėtojais būti? Kokią teisę jie turėjo taip daryti?Čia jau spjovė konservatoriai ir ant istorijos ir tiesioginių šaulių pareigų.Negi jau taps rosgvardijos prototipu?
Kol Vokietija ir Prancūzija užkūrinėja karines gamyklas, Europos leftistai toliau stato pliažus Lukiškių aikštėje, unitazus Katedros aikštėje ir terlioja Basanavičiaus ir Žemaitės portretus. Kaži ar Rusija taip jau išsigąs valstybės gynėjo Šuriko be kelnių.
Nu ka pasiruoškite, gudrus Macronas nuviko pas Xi Jipinga ir pasakė kad Europa tūrį išsivaduoti iš JAV gniaužtų! Kinija ir Rusija susivienijo o makaronas suprato kad čia yra lb rimta, ir pasiūlė būti Nr 3
Pats greičiausias ir pigiausias atgrasymo būdas - šaunamųjų ginklų turinčių piliečių nuošimčio didinimas.
O dėl 3-5 metų... Yra manančių, kad mėnesių.
Dveseliena beliks iš okupantu
@Tsigi Tokio kaip tu aviogalvio tikrai laukia pragaras
Debi-lai visi generolai ir visi kas susije su kariuomene ,jie Lietuvos PRIESAI kurie silpnina LIETUVOS KARIUOMENE .
Pirmiausia Lietuvoje NREA jokio privalomo saukimo i kariuomene ,yra tik NETEISETAS loterijinis saukimas kuris labai GRUBIAI pazeidzia Lietuvos respublikos konstitucija ir zmogaus teise ,priesina zmones .
Ruosiasi deg-radai sukurti kazkoki rezerva ,juokdariai ,bl, ,......puse to rezervo greit gaudys vistas kur nors UK ar kitur ......tada klounai uzdarykit sienas kaip S,Korejoj ,kad niekas neisvaziuotu ir neivaziuotu .
Kariuomene turi buti TIK profesionali kaip ir DAUGUMOJE pasaulio valstybiu ,net jankyne SENAI nera sauktiniu kariuomenes , o loterijines mebuvo niekada ..
Kariuomene i uzpuolima turi reaguoti staigiai ,o ne jiekoti REZERVO UK vistydese ar LT miskuose .
Kokiu de-bilu reikia buti ,kad to nesuprast ,bl .
Ka REIKIA realiai daryti ??????
Kurt tik profesionalia kariuomene ,gali but dar savanoriai .VISUS 18-60 metu vyrus apmokyti karo pagrindu per kazkokius savaitgalinius apmokymus ..
O kas dabar yra ..............saukia NETEISETAI mazdaug viena is 10 NETEISETOJ loterijoj ,o kiti 9 is 10 neturi jokio supratimo apie nieka bl dur-nynas ..
be abejo ateis laikas ir kazkas atsakys uz sita NETEISETA loterija ,ir uz Lietuvos kariuomenes zlugdyma uz LIETUVOS ZLUGDYMA .
Alkoholį, bent alų, reikia pažymėti kaukolės ženklu, kad visi matytų, kam dėkoti už Rusijos sukeltą karą net Ukrainoje.
Žmonės bijo Rusijos, bet alus pavojingesnis.
Lietuvai pirmiausia reikia išmintingų, strategiškai mąstančių, žinančių istoriją ir jos pamokas, politikų ir diplomatų. Be to, jie turi mylėti Lietuvą ir jos žmones. Bet deja valdžioje tokių nėra ir artimiausiu metu nebus.. Šiandien jau kariškiai atvirai sako, kad turime tik "vieno mūšio" kariuomenę.. ir tai aišku, kiekvienam, kas galvoja savo galva. Na išleisime milijonus ir po 3-5 metų turėsime 1,5 mūšio kariuomenę su 5 tankais.. na ir kas? Estijos premierė aiškiai pasakė, kad NATO strategija šiai dienai ne ginti, o tik atsiimti Baltijos šalis per 160 dienų, jei Rusija įsiverš. Tada paaiškinama yra tai, jog LT nesteigiamos jokios užsienietiškos bazės, niekas neduoda brangių priešlėktuvinių sistemų ir pan. , nes jos atitektų priešui... Ir aišku tik viena, kad jei čia susidurs dvi galingos jėgos - NATO ir RF, iš LT liks tik pelenų duobė su masinėm kapavietėm ir "Bučomis" nuo Vilniaus iki Palangos.... Ir jeigu teritorija bus atsiimta, kam nuo to bus geriau? Sprendimai yra sunkūs, nelengvi, o ir ėjimų nėra tiek daug, kai tu esi "pieška" ant didžiųjų šalių šachmatų lentos... Be to esami valdžiažmogiai jau tiek pridarė klaidų, kad vargu ar begalima kažką ir pakeisti... nebėra laiko..
kas atsakingas uz uzsienio politika tas turi dar labiau loti ir pulti kinija ir rusija ir baltarusija pirmieji kitaip galas ateina
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų