Traukinyje užfiksavo šokiruojantį vyro poelgį: tai tiesiog šlykštu

Kartais žmonių elgesys su gyvūnais gali tiesiog šokiruoti.

Dar viena sunkiai protu suvokiama istorija paviešinta „Vyšnių sodas“ socialiniame tinkle.

Aprašomą traukinio konduktoriaus poelgį sunku įsivaizduoti – vyras per prievartą iš traukinio išstūmė ir paliko likimo valiai šunį.

„Dar visai neseniai rašėme šviečiamąjį straipsnį apie gyvūnų vežimo taisykles ir pateikėme Lietuvos geležinkelių atstovo atsakymus į žmonėms rūpimus klausimus.

Kartu pasidžiaugėme, kad dar niekada Lietuvos geležinkelių istorijoje joks gyvūnas nebuvo išprašytas iš traukinio, kad personalas esant galimybei keliaujantiems keturkojams net pasiūlo vandens“, - rašoma socialiniame tinkle. 


Rašyti komentarą...
S
Suniui
2018-06-15 21:58:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Is komentaro aisku, kad esi tas , kuris nekencia zmoniu. O kai zmogenai vaziuoja metus nesiprause, purvinais rubais arba prisikvepine tiek, kad apalpti galima, kai keikiates rusiskais triauksciais , kad net baisu daros atrodo tuoj smogs, arba paeme "ant drasos" pucia tas smarve prisikise ir pasakoja kvailas istorijas ,anekdotus apie antra galaarba kartoja vis ta pati. Tavo manymu, yra puiku. O kiek serganciu ,uteletu vazineja. Viskas nuostabu, tiesa? Nuo jusu negalima uzsikresti? Taip kad pries vampsedami ant sunu ,pirma pasiskiepykit. Nes uzkresit zmones ir sunis . Jusu zmonemis nelaikau. Suns uodegos neverti, meslo pilni, putojat is pykcio. Bandot kazka aiskinti, bet smegenu nerasta.
Atsakyti
0

O
O
2018-06-15 15:45:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet juk kontrilierius tikras vyras, nekencia gyvunu. Pasak, ju zmones mylintys ir besirupinantys savo gyvunais yra sunininkai, issigimeliai ir visokie kitokie. Ne viena toki komentara skaiciau. Ai,dar rase sunininkus reik istremti i negyvenama sala. Nes juk myleti gyvunus yra nenormalu. Cia jusu zodziai ,zmogenai.
Atsakyti
0

P
Pasitaisay
2018-06-15 22:02:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Is komentaro aisku, kad esi tas ,kuris nekencia sunu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų