Rašyti komentarą...
mažiau pūskit burbulą. Šitam posukyje, per tą tiltelį 100km/h ir mašina ore kabo. Jei greitis koks 120-130km/h + padangos ne 2019, senos, sukibimo nėra. Kad ir stabdysi čiuoši toliau, viena protinga galimybė išvengti nestabdant. Bet vienu ar kitu atveju, jei jau esi ant kelkraščio, nieko nebepadarysi. Vairavimo pamokose turi mokyti, kaip išvengti kliūčių ir įkalti ką daryti tokiose situacijose. Kai esi ant kelkraščio ir matai kliūtį prieš save, geriau šok į griovį. Nors išsaugosi gyvybės. Tiesą sakant, gaila...
Taigi GREITIS.
Kaip sakoma: kuo daugiau savizudziu, tuo maziau savizudziu
Nu tai kokia ta klaida? Man norisi su šiūpele ištaškyt tokius žurnalistus
@Viola greitis, nu.
Laksto kaip isdurneja dviem burnom maziau taip iseina
Pats laikas mirties akivaizdoje nagrineti grMatiks, saunuoliai
@Sigita Mirties nebepataisysi, o kalbos klaidas dar galima...
Straipsnyje trūksta logikos, padrikos, suveltos mintys. Vaikis neįvertino greičio, automobilio ir padangų sukibimo su asfaltu. Paprasčiausiai "neįsuko", dėl to ir nėra stabdymo žymių.
@Lh Tu straipsnį skaitai kokie vaikai vairuotojui 31metai
Per avariją iškrito iš automobilio? Kas? Kur dingo veiksnys? Nors ne šios srities specialistė, bet gal dar suprantu, kad nesuprantu kas iškrito... ot rašytojai.
@Rašytojui Jeigu nesupratote, tai iškrito 19-metis keleivis. Tad, jei net tokių dalykų nesuprantate, tai gal geriau neskaitykite, žinių galite pasiklausyti, bus aiškiau.
Tai kokia ta klaida daroma dažniausiai, a? Pritriedei čia bele ko, ir aiškini apie kokią tai klaidą? Važiavai su jais?
@Žurnalistėli Neatidumas kelyje....

Skaitomiausios naujienos
Į viršų