Rašyti komentarą...
Na ir mes patys nepergeriausiai gyvenam,kaip bebūtų gaila,atlyginimai pagal kainas tai tik pašalpa
Suprantu, kad karas. Bet turi būti ribos. Ukraina yra tikrai didelė. Ne visoje šalyje vyksta karo veiksmai. Pasitraukit į kitus regionus kur ramu. Žmona anglų kalbos mokytoja: atvyko 2 ukrainiečių mokiniai kurie kalba rusiškai. Reikia išaiškinti agliškus terminus rusiškai. Kitos mokytojos irgi šoke. Pvz matematika,chemija... Terminai tik rusu kalba. Su likusiais 14 mokinių laiko nebelieka. Streso namuose ir pasiruošimo daug. Ar ir kitose šalyse taip pat???
Kovo poradžioje prėmiau į savo namus 3 ukrainietes su 6 vaikais. per dvi savaites sutvarkėme dokumentus, vaikus užrašėme į mokyklas/darželius. Iki šiol įsidarbino tik 1 mama. Kitos dvi nieko nenori dirbti, nes nedirbo ir namuose, gauna paramą, padeda ir mano šeima. Čia tikriausia nuo žmogaus priklauso, o moka jiems ne mažiau nei lietuviams.
Net palaukit, jie jik nieko nebeturi, jokių pajamų, stogo virš galvos, nebesusitaupys jau iki amžiaus galo. O mes tai su būstais, ar savo turim ar paskolas pasiėmę. Kas jiems ką duos? Būkim truputį protingesni ir supratingesni. Yra kaip yra, džiaukimės, kad bombos kol kas nekrenta anr mūsų galvų.
europos.......
Tegul grįžta atgal į Ukrainą ir dirba už 200 eurų ir nedejuoja.
@As Nelok nes ne vienas pazystamas tenais it sferoj dvigubai daugiau uzdirba nei lt pasiulymuose max alga siulo
@As Vatnikas tu
Teko kalbėtis su ukrainietėmis prekybos centre tai jos sakė, kad pas juos kainos iki išvykstant buvo dvigubai mažesnės nei Lietuvoje.
Ironija turtingi ukrai lietuvoj sukele verslams infliacija nes pradejo daugiau pirkt o kai lietuviai nespeja gaminti reik didint kainas kad lentynos ne tuscios būtų
@Cha Dalykas labai paprastas---lietuviai yra gobšuoliai ir skuba pasipelnyti,užtat ir lupa pinigėlius.O jeigu patiems tektų bėgti---kaip tada?
@Temidė O ką lietuviams daugiau moka? Ko jie išskirtiniai kad jiems turėtų mokėti daugiau
O paklauskit ar mes patenkinti?
@Vietinis Nebandei daugiau uzdirbt? Pabandyk, gal patiks...
@Vietinis tavo "ruskyj mir" atėjus, kur pats bėgsi?ar bučiuosi putleriui subinę, kad putros duotų už meilę jam?o gal sudegsi "ruskyj mir"branduolinėse liepsnose , atsiųstose išprotėjusio karliko chebros, tada ir nereiks niekieno pagalbos, būsi rašen- patriotas?
@Europa OZIO mesla nusikratyk nuo ragu.. Dvokia net Ukrainoje, beproti
@Europa Tavo neapykanta trukdo tau blaiviai mąstyti.
Nu tai sienos jums visiems atviros. Prašom vykti kur geriau. Jūsų Lietuvoje virš 50000 tūkst. žmonių,o išlaikymui valdžia skyrė net 300 milijonų Eurų.,o mums Lietuvos piliečiams... Po centą prie įvairių išmokų pridėjo. Su tokia aukšta inflecija. Mes negalime skųstis,o jie mat gali...
@Vakar Mulki, mokykis skaicius uzrasyt. Penkoasdesimt milijonu ukru net ukrainoj negyveno, o su tiek ant LT zmogus prie zmogaus butu.
@Keliautojas laiku Mano žiniomis Ukrainoje gyvena virš 40 milijonų... Jei nemoki skaityti tai jau tavo problemos. Aiškiai parašyta 50000 TŪKSTANČIŲ,o ne milijonų...
@Vakar Klaida, palikot tris nulius ir gaunasi truputį daugiau....
@Vakar Silpnaproti, tukstantis tukstanciu yra milijonas. Cia tu skaityt nemoki savo komento. Kodel neparasei virs 40'000'000 milijonu, o parasei teisingai, 40 milijonu?
@Vakar o kam tau isvis turetu skirti kazkokia ismoka ?Dirbt eik.
Į viršų