Svarbi žinia: Santaros klinikose vėl draudžiamas pacientų lankymas tvarka keičiama ir Kauno klinikose

Dėl susiklosčiusios nepalankios epidemiologinės situacijos Vilniaus mieste ir regione nuo spalio 14 dienos Vilniaus universiteto ligoninėje Santaros klinikose laikinai keičiama pacientų lankymo tvarka. Leidžiama lankyti tik terminalinės sveikatos būklės pacientus. Siuntų perdavimo tvarka pacientams nesikeičia.

Pasak Santaros klinikų direktorės valdymui Jolitos Jakutienės, 2021 metų spalio 13 dieną Vilniaus regione yra gydomi 507 pacientai, iš jų 48 reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuose bei 10 vaikų. Regione užimta 86 proc. aktyviam gydymui ir 76 proc. reanimacijos ir intensyviosios terapijos paslaugoms teikti skirtų vietų COVID-19 liga sergantiems pacientams.

Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose, kur gydomi tik sunkūs ir labai sunkūs pacientai, iš 91 aktyviam gydymui skirtų vietų užimtos 89, iš 33 reanimacijos ir intensyviosios terapijos – 30. Taip pat Santaros klinikose gydomi 10 COVID-19 liga sergantys vaikai, iš jų 2 – reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuose.

Pagrindinėje atraminėje Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje šiandien yra užpildyta 93 proc. aktyvaus gydymo lovų. Todėl papildomai atidaromas dar vienas 30 lovų aktyvaus COVID-19 gydymo skyrius. Dėl to šioje ligoninėje teko uždaryti dar vieną terapinio profilio skyrių. Iš viso ligoninėje bus skirta 150 aktyviam gydymui skirtų vietų bei 6 reanimacijos ir intensyviosios terapijos, iš kurių jau dabar užimtos 4.

„Įkurdami naujas gydymo vietas, esame priversti mažinti vietų skaičių ne COVID-19 liga sergantiems pacientams“, – atkreipia dėmesį direktorė valdymui J. Jakutienė.

Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje iš 30 aktyvaus gydymo vietų užpildyta 21, iš 12 reanimacijos ir intensyviosios terapijos paslaugoms teikti skirtų vietų – 4, Alytaus S. Kudirkos ligoninėje iš 70 aktyvaus gydymo vietų užpildytos 58, iš 7 reanimacijos ir intensyviosios terapijos vietų – 6, Ukmergės ligoninėje iš 50 aktyvaus gydymo vietų užimtos 47, Druskininkų ligoninėje iš 30 aktyvaus gydymo vietų užimtos 27. Elektrėnų ir Molėtų ligoninėse yra užimtos visos COVID-19 pacientų gydymui skirtos lovos, atitinkamai 40 ir 20. Be to, M. Marcinkevičiaus ligoninėje gydomi 26 sergantys pacientai bei 10 pacientų Respublikinėje Vilniaus psichiatrijos ligoninėje, iš jų vienas – reanimacijoje ir intensyviosios terapijos skyriuje.

Pacientų lankymas draudžiamas ir Kauno klinikose

Kauno klinikos socialiniame tinkle paskelbė, kad gydymo įstaigoje keičiama pacientų tvarkymo tvarka. 

„Nuo šiandien, spalio 13 dienos, Kauno klinikose keičiasi pacientų lankymo tvarka. Lankyti leidžiama tik terminalinės būklės pacientus, gimdyves ir pacientus iki 14 metų. Vienu metu pacientą lankyti gali tik vienas asmuo. Lankymo trukmė iki 15 minučių“, – rašoma pranešime.


Rašyti komentarą...
Šramas
2021-10-13 13:30:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na jai uždraus dar lankyti, tada vargšai ligoniai dar ir badu galės numirti, jai tokiu jovalu pamaitina, kaip vakar rodė Srovės per TV, tada visai uzsilenks žmogeliai, įdomu būtų sužinot, kuam patriacha maitino, kai tryda buvo uzpualusi? manau tokiu marmalo nedavė?
Atsakyti
0

V
Veronika
2021-10-13 13:26:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gyd.Jakutiene teisi.
Atsakyti
0

L
Labai laukiam
2021-10-13 13:37:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
@Xa xa Jau namuase naujus eilėraščius rašo, tuai per balkoneli turėtume išgirsti, naujausių eiliu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų