Svarbi žinia lietuviams: iškart po Velykų – masinis patikrinimas

Pirmą kartą šalies istorijoje ir iškart po Velykų lietuvių laukia masinis sveikatos duomenų surašymas. Į duris pasibelsiantys specialistai domėsis, kuo maitinatės, ar sportuojate, kiek cigarečių surūkote ir ar vartojate alkoholį.

Susisteminus dešimčių tūkstančių lietuvių atsakymus, sveikatos politikai spręs, kaip traukti lietuvius iš sveikatos antirekordų liūno.

Mūsų šalis vis dar muša mirtingumo antirekordus.

Štai lietuviai vyrai iš visų ES šalių gyvena trumpiausiai – 69-erius metus. O lietuvės moterys, nors ir gyvena ilgiau už savo vyrus, Europoje ilgaamžiškumu lenkia tik čekes. Sveikatos specialistai vardija priežastis.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Penkių vaikų mama Simone Gately stebina sveika gyvensena

Siekiant pagerinti lietuvių sveikatos būklę, bus griebiamasi masinių tyrimų iškart po Velykų. Laukia istorinis, iki šiol nė karto neatliktas, šalies suaugusiųjų sveikatos tyrimas.

Apklausos bus atliekamos visose 60-yje Lietuvos savivaldybių. Iš viso planuojama apklausti net 25 tūkstančius žmonių, kurie į duris pasibeldusiems specialistams turės atsakyti į 33 klausimus. Apklausa truks nuo 15 iki 30 minučių. O po ketverių metų tokią apklausą numatyta kartoti.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įspūdingo kūno savininkė rėžė: sportas geriau už seksą

Apklausos nė neprasidėjo, o dalis lietuvių jas jau vertina skeptiškai.

O štai šių žmonių įtikinėti, kad sportas – sveikata, nė nereikia. Tad kol specialistai dar tik ruošiasi masinei sveikatos apklausai po Velykų, viename sostinės sporto klube net ir pietų metu netrūksta lankytojų.

Ministras Veryga, garsėjantis sveikuolišku gyvenimo būdu, sako, kad jo vienas didesnių tikslų ir iššūkių – skatinti sveikatingumą provincijose.

Tuo tarpu sportuojantieji sako, kad bumbantiems, jog sportuoti nėra laiko ar pinigų, dažniausiai trūksta tik noro.

Išsamiau - reportaže: 


Rašyti komentarą...
b
blet
2018-03-28 20:26:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
naujas idiotizmas
Atsakyti
-3

A
Aha
2018-03-28 22:57:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dejau skersa neisileisiu nei vieno. O kodel neklausia ar valgei, ar turi darba,ar turi is ko blet vaikus i gyvenima isleist. Debilai.
Atsakyti
-1

I
Inga
2018-03-28 22:02:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegul sudaro komisija kaip isgyventi is 300€ ir ant savo kailio ismegina.Va tada tegu pasiziuri ka valgo ir ar bekyla noras sportuoti,kai tik galvoji kaip isgyventi.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (128)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų