Rašyti komentarą...
Įdomiai įsivaizduoja: sunkia, nepagydoma liga sergantys, o dar ir savo senatvės bei neįgalumo veikiami, ne kasdien iš namų išeinantys ligoniai ieško stambiagabaričių atliekų surinkimo aikštelės... Kai jam ir iki vaistinės nueiti nelengva! Tartum automobiliui, surenkančiam iš vaistinių suneštus nebenaudojamus vaistus būtų per sunku tai padaryti...
Lietuviams maisto nereikia,duokit mums vaistų.Milijonai mėtomi už tai i balą.Gyvenimas toks,kad paskui nėra kur dėti pasenusių vaistų.
@Mari Atsargiau, tamsta. - Gyvenimas gali skaudžiai pamokyti. Šiandien dar neįsivaizduojate (nes gamtos jauniems tai neduota) , kaip buvęs fiziškai stiprus ir ištvermingas, be sunkumų pėsčiomis didžiulius atstumus lengvai įveikiantis, fizinius darbus su malonumu dirbęs, optimistiškas žmogus, kolektyvo siela, nepaeinančiu, smulkiausių darbų nenudirbančiu tampa. Nežinote, ką reiškia, pvz., mėnesių mėnesius naktimis visiškai nemiegoti dėl kūną plėšančio didžiulio, jokiais vaistais neįveikiamo skausmo, dėl visokių kitų nenumalšinamų simptomų! Beje, ar niekas nepasidomėjo, kiek išmesta SAM ministro ,,išrašytų" GENERINIŲ vaistų, kadangi nuo jų smarkiai pablogėjo ligonio būklė: iš dar prieš kelias dienas nemažus atstumus kasdien įveikdavusio, jis visiškai nepajėgiu tapo? Nes vaistas kažkodėl veikė PRIEŠINGAI jo paskirčiai malšinti skausmą? Tas ,,vaistas" nepaprastai padidino skausmą. Jo nenaudojant mažiau skauda! Beliko jį grąžinti. O jo šalutiniai padariniai nuo 2020 m. vis dar kankina. Kaip, kuo nuo jų gelbėtis?! O ministras manė, jog specialisto paskyrimai kiekvienam ligoniui pagal jo būklę yra tik nereikalingas žaidimas, kad galima visus (gal ir nuo visų ligų?) tuo pačiu jo paskirtu vaistu gydyti... Kam tada tie gydytojai, jei ministras gydyti gali?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų