Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
tokie dalykai budavo dar ir... toli grazu iki sudaiciu
Tai nereikia rinktis bad boy'ų... Pačios kaltos, taip joms ir reikia, nes mėgsta kai patampo už plaukų ir padaužo per papukus.
Geriausia yra gyventi Solo savo nuosavuose namuose, be joko diedo, o tik turėti draugą susitikimams ir bus amžina draugystė ir Taika, nes kad ir gražiausius santykius suėda kriokantys vaikai ir bendra buitis, deja tokia yra realybė :)
@Fejerija sakai persipisi karts nuo karto ir ramu ....ir gyveni suni apsikabinus..
@a Gyvenu Taikoje ir Draugo glėbyje ir žinoma karštas seksas, nes buitis ir kriokantys vaikai neėda mūsų santykių :) papūsk Vėjui į užpakalį, bet tokios Gyvenimo realijos, o tu pavydėk :)
suodziai kad reik rasyt
@o kas esme ne tuose priedurniuose suodziuose,esme,kad taip lauzomi normaliu zmoniu gyvenimai
istymas buvo 90-taisiais-,,Prevencinio sulaikymo istatymas,,-mentai sukurpia ,,slapta,, bylute,ir zmogus be jokio nusikaltimo buvo sodinamas 3men. bet ir tada ta turejo nuspresti teismas.tai,kaip buvo skundai i EZTT-si ,,istatyma,,panaikino.dabar jau ir sia riba perzengia-mentai patys sprendzia kas kaltas ir patys baudzia,net ir teismo nereikia....tokiu dalyku ir Stalinas nebuvo sugalvojas.
pavizdys-boba pasiskundzia,kad jis musa.vyrui be teismo leidimo atimama laisve.veliau teismas nusprendzia,kad jis jos nemuse....kodel suodaiciui neismokama kompensacija?kodel jis nereikalauja? kodel kiti tyli? todel,kad klumpiai asilu tautele.sulinde i bobu klynus.taip jiems ir reikia.
@suodaicio tu kur veiloke ...siknoj kokioj, ruskes :D
blogai,kad pilieciai,kuriems buvo pritaikyta si ,,priemone,, neskundzia to Europos Zmogaus Teisiu Teismui.jie visi laimetu.ir kaip reiktu valdziai moketi kompensacijas,tai sitas durnystes baigtu.
visiskas teisinis nihilizmas-teisineje valstybeje zmogaus kalte irodinejama teisme.nekaltumo prezumcija-kol teismas neirode-zmogus nekaltas.klumpiu karalysteje pamintos visos pamatines zmogaus teises.zmogus baudziamas be teismo,priedurniu mentuku/dazniausiai bobu menciu/ sprendimu.
Ne mentai turi išdavinėt tuos orderius,kažkoks absurdas tas kreivas piderkoncervų įstatymas
Manau didesnė dalis besiskundžiančių pačios davė diedams į sprandą ir rėkdamos suvaidino aukas. O tos prikurtos ir žmogų feminų nusėstos kontoros, aklai išdavinėja orderius.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų