Prie sienos su Lenkija įkliuvo lietuvis, neteisėtai gabenęs daugiau kaip keturis tūkstančius pakelių kontrabandinių cigarečių.

Penktadienį VSAT Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai ties Kalvarijos savivaldybės Radziškės kaimu patikrinti sustabdė į Lenkiją vykusį lengvąjį automobilį „Opel Zafira“.

Jį vairavęs 23 metų vilnietis pasieniečiams pateikė įtarimo nekeliančius asmens ir transporto priemonės dokumentus, tačiau VSAT pareigūnai apžiūrėjo ir patį automobilį.

Jo salone bei bagažinėje pasieniečiai aptiko kelioninius krepšius, kuriuose rado 4 tūkstančius 380 pakelių cigarečių „West“. Visos rūkalų pakuotės buvo paženklintos rusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais.

Kaip įprasta tokiais atvejais, rūkalus gabenęs vairuotojas neturėjo jokių dokumentų, patvirtinančių prekių įsigijimo faktą.

VSAT pareigūnai vilniečiui pradėjo administracinę teiseną dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių gabenimo. Vyrui įteiktas šaukimas atvykti į Marijampolės apylinkės teismą, kur bus nagrinėjama jo byla.

Rastieji rūkalai laikinai saugomi Lazdijų rinktinėje, vilniečio automobilis – Kalvarijos užkardoje. Po apklausos vairuotojas paleistas.


Rašyti komentarą...
N
Nėr ko
2010-05-10 15:43:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
vežioti tokiais kiekiais cigaretes. Su tiek prekių tik į Kalvarijų turgų, o ne per sieną- ten tik furomis!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų