Pasienyje su Baltarusija pasieniečiai sulaikė kontrabandinius rūkalus ir katalizatorių miltelius gabenusį Visagino gyventoją.

Trečiadienio vakarą jis sulaikytas ties Ignalinos rajono Kalviškių kaimu, kai pasieniečiai sustabdė patikrinti lengvąjį automobilį "Hyundai XG".

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos rinktinės pasieniečiai turėjo informacijos, kad vyras gali gabenti neteisėtą krovinį.

42 metų visaginietis pasieniečiams pateikė tvarkingus automobilio bei savo asmens dokumentus. Tačiau tikrindami jo vairuotą automobilį pareigūnai mašinos salone, nuėmę rankinio stabdžio apdailą, aptiko ertmę, kuri buvo prikišta neteisėtai į Lietuvą atvežtų cigarečių. Kontrabandinių rūkalų rasta ir mašinos posparniuose esančiose ertmėse. Iš viso rastas 414 pakelių cigarečių, paženklintų rusiškomis banderolėmis.

Dar viena slėptuvė aptikta nuėmus priekinį automobilio bamperį. Čia esančioje ertmėje, kuri praplėsta sumažinus automobilio langų plovimo skysčio bakelį, aptikta dešimt polietileno maišelių su, įtariama, katalizatorių milteliais. Juos gryninant yra surenkami taurieji metalai. Iš viso rasta apie 80 kilogramų miltelių, kurių grynumą dar tirs ekspertai. Tuomet paaiškės tikroji krovinio vertė.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėta administracinė teisena.


Rašyti komentarą...
s
seiminija
2010-01-14 14:51:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
apsigadino žmogiukas gyvenumuką
Atsakyti
0

c
ck
2010-01-14 14:57:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai visiems gyventi reikia :) tai kas benza perka pigiau tai aks cizas :)
Atsakyti
0

A
Adis
2010-01-14 19:30:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nemanau,kad galima smerkti.Ne tas kiekis ir pinigai,kad pasmerkti.Gal alkani vaikai namie,reikia maitinti-tai tėvo pareiga.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų