Rašyti komentarą...
Liko tik piššš, ir tą vėjas išsklaidė. Geriau tegu eina visa šaika nafing ir visiems laikams
Aha perkrovė tai perkrovė,įdomu kaip austėja reaguoja,gal ir jai reiktų persikrauti,nes jei kažkas nesutaps gali įvykti trumpas sujungimas,o gali ir kibirkštis.....
Kai staigiai paleidžia vidurius, tai visada lieka bent jau kelnės sugadintos. Nieko nepadarysi, bet keista ,kad ir Gabrieliui ir Šimonytei vidurius paleido tuo pat metų. Gal tikrai yra koks ten "pilkasis kardinolas"??? Dešinieji sąmoningai pasiblogino savo padėtį; ir kam to reikėjo? Davė pretekstą visokiems nausėdoms su širinskienėmis pilti pamazgas ir pasijusti teisiais. Rimti politikai tokių nesąmonių nedaro.
Nustojau už tvartelį balsuoti jau nuo tada, kai mums iš rankų valdžia paėmė televizijos pultelį, nes tai buvo ženklas, kad mūsų žmonėmis nelaiko ir veiks veterinariniu būdu. Taip po to ir daro, čia tik vienas iš epizodų.
Pagarba Šimonytei ir Landsbergiams. Ačiū jiems už viską ką darote vardan Lietuvos ir tautos ir pergalės.
@Šimonyte pirmyn O tai ką jie gero padarė dėl Lietuvos ir tautos?
vagis prisikiso kisenes dabar gali mandravoti gales ,kada jos visus pasodins ar ateis tokia diena???
@JO NE SODINT tu padlu o saudit ir kart Lenino prospekte.
lietuvos UBLIUDKAI ir PADLOS....jums DOLBOJOBAM ,,,AMZEIS reikalingas DEDE..( LENKAS,VOKIETIS,R U S S A S,,KINAS,MAMAJUS. su bizunu ar nagaike rankoi ir pastovei PYZDINT ir DUBASINT pier lietuvio MORDOS (ZYRGU GALVA) ar NUGAROS..kitaip jus esat DEBYLAI ,DEDES=CHALOPEI ir DEDES =CHALUJAI.
3 pagrindiniai Valdžios, vagių, vagys ..... . KGB. Atmatos
@Laurynas kaip laurynas, taip ir glušas.
ir varyk iš valdžios,bjauresnės už tave jau nebus
pažadėjai,tai dink,žmonės taip šito laukia

Skaitomiausios naujienos
Į viršų