Rašyti komentarą...
Nieko tokio, varyoojai susimokės ir už tai
@Vardas Vartotojai
Jus pagalvokit ka rasot...puiku, kad uzdraude.. jau negali tam tikru iprociu keisti, tik tersti, ar kokia zala padaro, tai smegenu neuztenka ir viskas px. As pats dedu birius produktus, eikit i bandeliu skyriu, ten popierini maseli imkit ir fsio, o jeigu nedaug imi tai galima ir taip I krepsi isimest
Supista avių banda valdo Lietuva.Dėjau ant ju visu.Biurokratine vagiu valdžia.
Nepirksiu specialiai maišelių,krausiu viska i krepši paskui išpilsių prie kasos tegul kasininke pasveria viska atskirai ir paskui vel i krepši o iš krepšio i bagažinę ar i savo tave.
Žmonės atsines panaudotus maišelius.ir kas nuspręs kad JIS paimtas čia ir dabar?
@Pirkeja Būna daugkartinių medžiaginių permatomų maišelių.
Hebra !! prisimenat kaip Senais laikais mums parduotuvei,sviestą ir dešra supakuodavo į storą popierių.Bet pagalvojus,gabaliukas to popieriaus ką jis ten sveria,bet kaip pamačiau,koks rulonas to popieriaus ir jo svoris.Tas pats ir su maišeliais,rulonas maišelių pusę kilogramų,tai kaip mes už juos nemokam? Tai išeina kad tie pusę kg išgaruoja,kažkokiu būdu. Čia Hebra jau verslo reikalai !!
Galėtų pirma atkreipti dėmesį į jų kokybę, įdėjus net į tris maišelius prekės pabyra ant žemės. Gal jei būtų kokybiški galėtų ir tris kartus jį panaudoti, o ne vienu kartu tris maišelius. Tada ir sunaudojimo rodikliai pasikeistų.
o ką laisvės partija gali daugiau pasiūlyti, arba narkotikus, arba apmokestinti maišelius. Klounai
Pelnas prekybinimkams,nes ir taip maiseliai apmokestinti, kitu prekiu saskaita.Niekas,nieko veltui neduoda .
O kaip sveriamus saldainius, riesutus, razinas pirkti?? Ateisi su savo maiseliu, o kaip jie isminusuos maiselio svori??
@Susimąstęs Tai nesinešk bulvinio maišo razinkom pirkt.
@Oi oi tik neaps.....k Mokėsim papildomai,nes maišeliai dabar įskaičiuoti į prekės kainą,o per metus prekybininkai iš žmonių kišenės uždirbs po kelis milijonus kiekvienais metais,čia tai mafijos užtikrintas biznis,nedirba,o pinigai birte byra į mafijos atvėpusias kišenes,geriau naikinkit pirmausiai storo plastiko pakuotes,kur supakuoti ne maisto produktai ir tos pakuotės tikrai teršia gamtą,tai yra kaip įvairios trąšos,žemės augalams,,,,tai tokius pilkit į storus popierinius maišus ar kitokią tarą,kurią po panaudojimo galima surinkti ir sudeginti

Skaitomiausios naujienosĮ viršų