naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniaus Pilaitės mikrorajone rengiamasi statyti naują vaikų darželį su baseinu, penktadienį pranešė sostinės savivaldybė.

Vilniaus Pilaitės mikrorajone rengiamasi statyti naują vaikų darželį su baseinu, penktadienį pranešė sostinės savivaldybė.

REKLAMA

Pasak jos pranešimo, šį itin sparčiai augantį sostinės rajoną renkasi vis daugiau jaunų šeimų.

„Darželių statybos projektai yra itin džiugi naujiena mums, besirūpinantiems mažųjų ugdymo įstaigų infrastruktūra. Suprantame ikimokyklinio ugdymo įstaigų problemą Pilaitėje, gauname čia gyvenančių tėvų klausimų apie naujų darželių planus, todėl džiugu pranešti apie jau paskelbtą statytojų paiešką“, – pranešime cituojama Vilniaus miesto mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė.  

Projekto valdytoja „Vilniaus vystymo kompanija“ paskelbė viešąjį darželio su baseinu konkursą rangos darbams. Numatoma, kad ugdymo įstaigą galės lankyti iki 320 vaikų, jame bus įrengta 16 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių.

REKLAMA

Darželis bus statomas dviem etapais: pirmuoju etapu iškils ir bus įrengtas pastatas bei sutvarkytas sklypas, antruoju – baseinas su visa jam reikalinga technika. Parengtame projekte numatyti skvereliai, mažosios architektūros elementai, o greta esamos sporto aikštelės numatyta vieša vaikų žaidimų erdvė. 

REKLAMA

„Ugdymo įstaigų plėtrą vykdome veržliai – pernai po architektūrinių konkursų pradėjome projektuoti du darželius, šiemet tikimės pasirašyti dar dvi sutartis su konkursų nugalėtojais. Tolminkiemio gatvėje suplanuotas darželis, nors ir ne architektūrinio konkurso keliu išrinktas, tačiau kokybe nenusileidžiantis, modernus ir šiuolaikiškas projektas vaikams“, – sakė „Vilniaus vystymo kompanijos “ vadovas Saulius Barauskas.  

Naujas Pilaitės darželis bus dviejų aukštų, U formos plano, daugiau kaip 3 tūkst. kv. m ploto. Pastate bus holas, iš kurio patenkama į bendrą veiklų salę, baseino zoną, administracines patalpas ir vaikų grupes.

Turintiems specialiųjų poreikių judėti bus įrengtas liftas. Vidiniame kieme bus terasa, skirta renginiams, sporto užsiėmimams, čia bus galima muzikuoti specialiais lauko instrumentais, o kiemo centre nuolat žaliuos Kalėdų kėnis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų