Rašyti komentarą...
Skalūnų dujų gavyba, Visagino atominė elektrinė, Lietuvos žvejybos laivynas, prekybinis laivynas. Kas toliau jų kelyje?
Švietimo reforma turi sudaryti vienodas sąlygas tiek privačiom tiek valstybinimės mokykloms.jei Austėja atsirenka mokinius tik pagal vertybes ,tai gerai,bet kodėl tada ji gauna pinigus iš biudžeto nieko už tai neatidirbdama,Nes visi antisocialūs ,vaikai su sveikatos problemomis nugula tik valstybinėms mokykloms,Jei jau privatus biznis pasiekęs net milijonus ,tai gal ir pedagogams studentams kuriuos priims dirbti pati tegul remia ir moka jiems stipendijas,Bet aišku krikštamotė Šiugždinienė tikra dovana privačiam švietimui,o kas turi pinigų tas traukiniu važiuoja.
@g Ar nors buvai nors vienoj mokykloj apie kurią pliurpi niekus ir dergi sovietiniais štampais? Tikrai nebuvai. Jums, homosovietikus individams, svarbu, kad visi būtų vienodi, vienodai buki, vienodai atsilikę, tik jūs ir jūsų atžalos būtų jūsų ryšių, pažinčių ir pinigų dėka būtų iškelti virš kitų. Nėra šito ir nebus ir jus tai siutina. Atvėskit, jei nepatinka, pasiūlymas "čemodan-vokzal Moskva" Reikia išvers, manau ne, supranta, artima jums kalba.
..pripazinti esamus prie lowio diwersantais
Kruvinas karas Ukrainoje,vyrauja įtampa,didėja maisto kainos ir tt ,Lietuvoje didžiausia infliacija,o tie konservuoti suskiai naikina sveikatos apsauga
nesuprantu,jei 90procentų tautos nenori tokio seimo ir vyriausybės,tada ko nori tas seimas su tokia vyriausybe? Patarimas : SUSIRINKIT ŽAISLIUKUS IR VARYKIT IŠ KUR ATVARĖT.
Šitą netikusi šeima paleisti ant muilo!
LIETUVEI....kur jusu TADAS BLIDA,kovotojas uz tiesa...ar jus teip ir CIULPSIT KUDA PYMPALA...o tiesa,jug lietuvis AMZEIS buvo BUKAGALVIS be smegenu is ZYRGU GALVU...AMZYNI DEBYLAI BUVOT ir liksit istorijoi,kaip BEBYLAI...
Bebrienė kur buvo, kai 20 metų bebrai valdė, ko reformų nedarė?
Reikia jau patiem daryti tvarka
O tuo metu reformoms eina 33-ti metai

Skaitomiausios naujienos
Į viršų