Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Turėtų reikšti užuojautą vaikams ,nes puikiai žino ,kad jų gyvenimas sugriautas nepataisomai ir psichologinės žaizdos liks iki mirties. O jis matai gina suaugusį dieda neduodanti ataskaitos savo veiksmams.
Pavasaris dar už kalnų, o kregdždininkai pyst ir atskrido gelbėti savo politinę situaciją. Todėl pas tuos kregždininkus ir subrendo pirmoji kilusi mintis: kaip mes iki šiol nemokame atskirti faktų nuo emocijų. Jiems pasidarė keista kaip tai gali būti, kad vienas iš konserpalaikių politinės šaikos kregždininkas savo politiniais kakinais apdergė-pridrėbė kregždidininkų lizdą? Neužmirštuolininkai supratę, kad tas politinis kakinas labai dvokią, tai jie pradėjo ieškoti būdų-veiksmų kaip nuraminti Lietuvos visuomenę t.y. to kregždininko pridergtą politiniais kakinais ir nuo to sklindančią politinę smarvę jie nori užgožti neužmirštuolio kvapais. Todėl ir norėtusi kad tas jų politinis kakinas dvoktu dar ilgai ir ilgai. Nes jų tas bendras politinis dvokas per trisdešimt metų politiškai.dvokia ir dvokia Norėtusi kad Lietuvos piliečiai pagaliau adekvačiai pradėti mąstytį ir nepasiduoti jų įdeologinei propogandai.
Po sio seimuno pasisakymo,
Po sio seimuno pasisakymo,
suprantu, kad seime yra privise ne tik pedofilu, ivairiu orentaciju, sugebejimu ir protu, bet ir ju gyneju. Reikia ne tik pristabdyti save, bet kuo greiciau ir dingti. Nauji rinkimai neisvengiami.
prokurore kreipesi i seima del sio "veikejo", manau,su tikrais faktais, reiskia Šmilyte viska zinojo, bet tylejo, samoningai nekele viesumon gedingo atnejo ir galvojo si rekala "issukti" lengvai. Manau, ta gerai zinojo ir seniune Mikuleniene, tik siandien labai nustebusi, kad tipo nezino. Manau,seimo p-ke turi atsistatydinti ir abi, kartu su veikeju padeti nario mandatus. Geda nuplautu nuo viso sios kadencijos seimo.
o paleisti visa gauja. Laimetu visi.
Juodas periodas konservatoriams.
Juodas periodas konservatoriams.
Seimui taip pat.Ir gedingas. Padoriausias sprendimas -paleisti seima.
Slušny,tai ką prokurorai yra tavo pacientai?
Konservatoriai yra pedofilai
Konservatoriai yra pedofilai
Vienas konservatoriu pedofilas gina kita konservatoriu pedofila. Tipiškas pedofilu partijos elgesys.
Pedofilu uztarejas.
Slušnys - pedofilu advokatas
Slušnys - pedofilu advokatas
Kodel Slušnys nepasidalina SAVO patirtimi kai jis ASMENISKAI Švėkšnos vaikų namų pedofilija slėpė ir kas ji nuo baudžiamosios atsakomybes apsaugojo.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų