Rašyti komentarą...
Aš patarčiau,kritikuojantiems Prezidentę,balatiruotis patiems,yra čia šįmet tokių,kad net anglų kalbos nemoka,Pirmyn,todėl taip ir gyvenam...
tas skvernelis nera dievukas ko jau dejo i kojas is policijos nusigandes kazkokio skandaliuko dabar cia nori vadovauti kol nusigas kazko
Melynajei. Magnolyjei suruoskit isleistuvems apkalta nes šitas gyvulys to. nusipelnė !!!
Teisybė akis bado skvernui į krabui !
Malacius svarkelis.Magnolija deda i kelnes,kad nepasodintu.Tai gali uztikrinti tie vagys landzbergistai.O jeiu ju neisrinks ,tai labai kvepia kaliuze ir turto nacionalizavimu.
Prezidente yra absoliuti melage.Ji sake yra gimusi Vilniuje.Tai kad ji is Birzu raj.kazkokio kaimuko kur brolis dar tebegyvena ir kaimynes ja pamena.Buvo gi laida apie tai.Susireiksminusi, komuniste.
Jei vyriausybe siulo nesamones, tai kodel Prezidente turetu pritarti? Vien ko vertas Skvernelio tuscias pazadas policininkams pakelti alga iki 1000 eur i rankas... Jau dabar aisku, kad sis pazadas nulio vertas nes kas finansuos tokias policininku algas?
Grybauskaitės dienos suskaičiuotos, bet reikia šalinti iš seimo destrukcinę konservatorių partiją. Kuri skleidžia tiktai melą, kaišioja pagalius valdantiesiems atlikti bent menkiausius pokyčiu, po to patys šaukia, kad šie valdantieji nieko nepadarė. Kubilius užtektinai pridirbo, dabar reikia visą tai srėbti, nes Butkevičius nieko nedarė. Senieji konservatoriai, tie patys buvę komunistai, tiktai išvertė kailį, didieji Lietuvos patriotai. Reikia pagaliau jų atsikratyti, Lietuvoje bus ramiau, kartu su Morta.
Labai gerai kad nepritare visoms kvailoms gandru iniciatyvoms. Nors vertinant tai kiek nesamoniu pridaryta - vis tik per mazai dar sunkumu buvo, galejo dar labiau pasistengti prezidente.
Ponas Skverneli As tikiu kad ne pasiduosi Melagiu Partijai ir nuversite melagiu korupcija
@Kestas Nesuprantu, kas su Jumis negerai? O Jūs manote, jog yra partija, kuri nemeluoja? VISOS MELUOJA. Skvernelis kiek praeityje prigrybavęs, primelavęs ir pinigus sau į kišenę prisikišęs. To jau nebeprisimenat ? Aktualu tik tai, kad pakėlė algas dvidešimčia eurų prieš rinkimus?
Į viršų