Rašyti komentarą...
Baisu,kaip prikonsultuos,tai bus pilni kapai.
Šeimos daktaras tampa Dievu. Nepasiekiamas mirtingiesiems
Padarė dar didesnį mėšlą negu buvo.Su šeimos gydytoja,buvo aptartas gydymas, buvę komplikacijos,atlikti papildomi tyrimai ir nuspręsta,kokius vaistus palikti tolimesniam gydymui.Bet štai gydytojos sesutei,tai yra visiškai poxx ir vaistus išrašo pagal savo užgaidas.Jai svarbiau,su visais priekaištais įbrukti vakciną nuo fake kovido,kad žmogus greičiau nusinuodytų ir kiekvieną kartą ambrinti,dėl niekinių tyrimų,kurie neša pelną laboratorijons ir jai priedą prie algos.Jeigu taip tęsis ir toliau,bus kreipiamasi į teisininkus.
Pati didžiausia Lietuvos sveikatos apsaugos problema - labai žemas ligų diagnostikos lygis - vos ne pats turi pasakyti, kas tau yra. 9 mėnesius vaikščiojau pas gydytojus, kol nustatė plaučių vėžį ir tai, kai pati pasakiau, kad gal plaučių vėžys, nes giminėje jų nemažai. Tai dabar kai slaugytojos pradės gydyti, tai bus amen Juzė, kaip sako žemaičiai. Apskritai, kuo toliau, tuo liūdniau.
@Amen Juzė Reik tų daktarų ir jų 10 metų studijų,jei seselė gali konsultuot ,diagnozuot ir skirt gydymą?
Bus dar didesnis barakas.Bus taip : noriuregistruju noriu ne . Jau dabar ligoninių priimamajame vadovauja sesutės .,kad į skyrių neguldo ,o išsiunčia namo po to leis gyviai ligoniai lekia į kitas ligonines laimės ieškoti
ir taip buvo nekokios reputacijos...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų