Rašyti komentarą...
Visa šita valstybė yra chaosas. Ir taip bus bus tol kol politikoje dalyvaus antivalstybinė, autoritarinė konservų partija. Būtina paviešinti KGB agentus ir ta gauja išnyks kaip dūmas vėjuje.
Teisingai seniai jau reikia parlamentinės kontrolės pasipūtusei VRK pirmininkei . Jau daug priskaldė malkų ir vis žmogiškos klaidos....?
@Petras Taigi toji pirmininkė tik nuo kovo 7,kada gi ji spėjo prisipūst pagal jus.Teismai patys painiojasi savo išaiškinimuose,tik spėk vartytis tarp dviejų ugnių, nes seimo visi juristai su Agne priešaky neturi priėmę reikiamų įstatymų pasirodo.Tai Jolanta dabar bus atpirkimo ožys
Save gerbianti žiniasklaidos priemonė, net už didelius pinigus šios kalės intrigantės nerodytų, ir, net jos pavardės neminėtų. Na, bet atsižvelgus į tai, kad TV3 yra labai "liberali" žiniasklaidos priemonė, tad šią šlykštynę galima sutikti ir online TV3 žiniose, kur ji šoka "Gulbių ežerą" ant ledo ir reklamuoja mėnesinių sugertukus.
@Vasileuskas yra pedofilas. Tai įrodo 2021 metu teismas. Vasileuskas gavo 2 metus lygtinai už mažu vaikų tvirkinimą. Vasileuskas yra konservatoriu partijos narys.
@Vasileuskas yra pedofilas yra apsigimes idiotas. Niekas nekreipia demesio kaip ir i karbauski
Vasileuskas yra ir pedofilas ir idiotas
Vasileuskas yra ir pedofilas ir idiotas
@naisiu BBBBBBByyyydla Pritariu. Vasileuskas ne tik pedofilas, bet ir idiotas. Todėl su juo jo vaikai nebendrauja.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų