Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ar galima tokius "ultimatumus" kelti?!
Vyksta pozityvi mažumų diskriminacija- palankaus dėmesio jos gauna daugiau nei daugumos. Išeitų, kad skriaudžiamos yra daugumos. Tačiau daugumos tyli, o mažumos rėkia...
@fb Gintaras Furmanavičius
15 val. ·
Svarbiausias Lietuvai šiuo metu klausimas ir darbas seime:
„Premjerės teigimu, pagal koalicijos sutartį, palaikymo dėl vadinamojo Partnerystės įstatymo paramos yra sutarta ieškoti visame parlamente, nes vien koalicijos balsų tam neužteks.
„Todėl tas darbas, ieškoti tų balsų visame Seime, jis išlieka aktualus, ir aš nesu tas žmogus, kuris pasakys, kad neturiu jokios vilties, kad šitas Seimas gali šitą įstatymą priimti. Aš vilties dar turiu“, – pabrėžė I.Šimonytė.”
Disidentė vienuolė Nijolė Sadūnaitė:
"Galiu būti pirmoji nepriklausomoje Lietuvoje pasodinta į kalėjimą už kitokią nuomonę."
Visame pasaulyje žinoma garsiausia Lietuvos disidentė vienuolė Nijolė Sadūnaitė, dėl tėvynės laisvės ištvėrusi KGB persekiojimą ir tremtį, šiandien sako, jog nė blogiausiuose sapnuose negalėjo susapnuoti ne tik Laisvės partijos siūlomų iškrypėliškų laisvių, bet ir to, kad visa tai kagėbistiniais metodais bus brukama jėga, grasinama bausmėmis.
- Lietuva - krikščioniškas kraštas. Ta Stambulo konvencija, manau, baisiau negu fašizmas ir komunizmas kartu paėmus. Ji taip kagėbistiškai surašyta. 90 procentų tame tekste - vandenėlis, kuriame labai gerai užmaskuota vadinamoji socialinė lytis, tos 72 lytys.
Mūsų himne skamba žodžiai: ir šviesa, ir tiesa, kad takais dorybių mes eitume, o ne nedorybių. Laisvės partijos laisvė nėra laisvė, o vergystė - blogiui, narkotikams, paleistuvystei, puikybei.
Akivaizdu, kad tai darantys žmonės savo šeimoje negavo krikščioniško, tautiško auklėjimo, neturi ir nepuoselėja tokių vertybių. Nes šeimos griovimas yra tautos griovimas. Tie, kurie griauna šeimą, yra tautos duobkasiai, tikrąja to žodžio prasme. Nebus šeimos, nebus ir tautos.
Tai yra didžiausia Lietuvos nelaimė. Manau, Lietuvoje daug žmonių su išplautomis smegenimis. Bet tie, kurie supranta, kas vyksta, ir tai daro dėl karjeros, dėl pinigų, dėl to, kad išsilaikytų poste, daro baisų nusikaltimą."
Saunuole p. Sirinskiene...
@--- Čia tu Ratkevičiau
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų