Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Klimatas syla.
Kasdien vis kitokia prognozė, nejaugi per naktį taip orai keičiasi, bet turbūt Ukrainos raketos debesis sumaišo danguje, todėl taip ir yra.
@Okidoki Seno dramblio byr.ka, ssrs atlieka be ukrainos paminejimo niekaip.
Raseiniuose kepina saulė ir pučia gaivus vėjelis
@Rasa Ar dar Raseinių Magdes nua karščio ne isilyde?
Ta prasme ir visomis prasmėmis
Ta prasme ir visomis prasmėmis
Jau įpratome, kad Lietuvoje orai keičiasi smagindamiesi smūginiais šuoliais, įvarydami porciją baimės tautiečiams. Šį kartą - be smūginio žavesio.
tai o kur ispejimas-pasiruosti,nera ispejimo .keista,
ta sinoptike paskaite ir pranese:))). Mes patys ta pati galim paskaityti, nes daug oro prognozes puslapiu yra ir nereikia jokiu sinoptikiu.
@cha Ar tu visai glušas, tai kas tuos orų prognozės puslapius surašo ne sinoptikai?
@cha Tu na koks nevisprotis :D is kur da tokiu atsiranda, kam mums karves mes pieno kiekvienoj parduotuvėje yra. Vis dar negaliu patiket kad tokiu buna.
@Dafack ...daug tokių yra ir dauginasi-pieną, sako, daro fabrikai, melždami kažkokius agregatus, užkrautus skėriais, grambuolių lervomis ir svirpliais!
O kiaušinius irgi štampuoja priešai, panašūs į vištas, o gaidys tik stovi prie kompiuterio ir žiūri kad užtektų taukų tryniui ir santykių baltymai! Aš tik girdėjau tokias kalbas tarp jaunųjų miestiečių, kurie todėl ėda tik šunų apsisiotą žolę. Taip kad nėra ko stebėtis-visuomenė darosi vis labiau apsišvietusi ir išprususi, mokslo tobulėjimui ribų nėra!!
@Dafack Man gėda skaityti tuos netaktiškai išsireikštus komentarus.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų