Sinoptikai prasitaria apie menką paguodą – bus pilka ir šlapia

Europos padangėje įsitvirtino vienas didelis, debesuotas vėjuotas ir lietingas, net kelis centrus turintis žemo slėgio sūkurys. Saulėti orai liko išstumti į Balkanų šalis ir kraštus apie Juodąją jūrą. Orai Lietuvoje visiškai priklausys nuo ciklono malonės, dėl to artimiausiomis dienomis dažnai lis ir bus vėjuota.

Antradienį iki vidurnakčio lis visur ar beveik visur iš karto, vėliau vientisas lietaus debesų sluoksnis sudriks ir lis tiktai protarpiais, bet vis mažiau. Vėjas aprims.

Rytą ir dieną Lietuvoje bus debesuota su pragiedruliais, vietomis lis. Tačiau pavakare iš pietvakarių atplauks nauji gausaus lietaus debesys, ir vėl ims pliaupti visur. Vienintelė paguoda – vėjas nebus labai stiprus.

„Kitaip tariant, artimiausią parą Lietuvoje numatomi šlapiajam rudeniui būdingi orai. Antradienį iki vidurnakčio lis visur, vėliau tik vietomis ir vis mažiau, atsiras pragiedrulių. Trečiadienį pirmoje dienos pusėje lis vietomis, vėliau visur, be to, ir vėl nemažai. Vėjas įvairių krypčių, bet nestiprus. Oras naktį atvės iki 9 – 11 laipsnių, dieną vyraus 13 – 14 laipsnių šilumos, pietuose galbūt iki 15. Ką gi, bus pilka ir šlapia – čia jau nieko nepadarysi“, – teigia sinoptikas Naglis Šulija.

Per kitas dvi paras numatomi debesuoti orai, vis palis. Naktys bus kiek vėsesnės, bet dienomis vyraus tie patys 12 – 14 laipsnių šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų