Rašyti komentarą...
Pasiekėme naują valdžiažmogių antilygį. Ir čia ne pabaiga. Kiekvieni rinkimai atneš vis prastesnę valdžiažmogių sudėtį. Priežastis - paprasta. Gyvenimas Lietuvoje geras ir vis gerėja, todėl į valdžią eina tik nevykėliai, kurie niekur kitur nereikalingi. Alga nebloga, dirbti nieko nereikia - tai ir eina. Visi kiti patys susikuria sau gerbūvį. Ir valdžia jiems nerūpi. Kai pradės visiškas nesąmones daryti - gal tik tada vėl Seime matysime antanavičius, kudabas, okinčicus ir kt tokio lygio politikus. Dabar nėra priežasties - per geras gyvenimas Lietuvoje, kad eiti sunkiai dirbti. Eina kol kas tik tie, kurie dirbti nenori, nemoka ir nesugeba
Ne zurnalistai kalti, kad valdzios atstovai 30 m. vagia pinigus is biudzeto be islaidas pateisinanciu domumentu, juk jie matyt laiko save dievo "pateptaisiais"... Lietuvoje tik dirbantys vargsai zmogeliai ar imones privalo 10 m. saugot visus dokumentus, nes ateis VMI ir nubaus jei tu cekiuku neras... valdzia pati sukure skandala, o dabar dar nori visa sali paskandinti krizeje, jokios atsakomybes pries zmones ir savo rinkejus...
Konservatoriai po 8m atėję iš opozicijos į valdžią dabar jau cirkinasi,kalba tik ultimatumais o Šimonytė atrodo,daro malonę ,kad dirba.Atsiradus problemai užuot greitai ir nesunkiai ją sprendus ,kaip savivaldybės išlaidos,pradeda isterijas ir nieko nedaro.
zmones Lt XXI amziuje mirsta nuo legioneliozes, gimdanti moteris mirsta ligonineje negavusi puse valandos deguonies, vaikai sumusami mokyklose, emigracijos mastai-vieni didziausiu… Kalbame apie kazkokia valstybes samoninga politika?
Kad tu nauju darbu ir nebuvo nuveikta, vien tik lesu skyrimas ukrainieciams, vakcinos pirkimas ir ispylimas balon, na dar savos salies skyliu palopymas, primetant kelis skatikus pensininkams, biudzetininkams, neregavimas del maisto ir paslaugu kainu milzonisko augimo, na ir nekalbant apie skandalus su gelezinkeliais, nesusipratimus su elektos kainu suoliais, tikrai neturi kuo valdziuke pasigirti, tai ir nusprende nert i krumus...
Taip šūdmėšla šimonyte ūž padarytus nuostolius valstybei ir Lietuvos žmoniem PRIVALAI PASIIMTI VIRVAGALY IR PASIKARTI SAVO ŠAIKOS AKIVAIZDOJE TU TO NUSIPELNEI.
nereikės dirbti ir algą gausi
nereikės dirbti ir algą gausi
jie nebenori dirbti, o nori būti opozicijoje ir nieko nedirbti. gerai opozicijoje kai nieko nereikia dirbti ir algą didelę gauni.
@nereikės dirbti ir algą gausi , ir kanceliarinių, komandiruotpinigių į egzotines šalis ir visokių kitų privelegijų
Norėdamas mušti, lazdą visuomet rasi - taip sako patarlė. Gaila, kad politologas imasi "mušti", visai nesistengdamas analizuoti. Mušti valdžią jau tapo privaloma gero tono taisykle - tai išvirkščioji demokratijos pusė, kai politologai patys savo viešais pasisakymais menkina, net niekina savo demokratiškai išrinktą ir demokratiškai veikiančią valdžią. Atseit, valdžioje visi vagys, melagiai ir didžiausi piktadariai - ir taip jau 30 metų. Tobulumo siekti yra gerai, tik nereikėtų niekinti paties objekto, kurį norime tobulinti... ir ... reikėtų daugiau nuosaikumo, daugiau racionalių argumentų ir neužspringti savo neigiamomis emocijomis. Ar tikslas yra įaudrinti liaudį, sukelti revoliuciją ir nuversti valdžią? Juk taip jau darė bolševikai….
Atrodo, kad žiniasklaida specialiai siekia sutirštinti spalvas ir įvardija kraštutinai neigiamas EMOCIJAS - atseit kažkas yra taip blogai, kad net "šokiravo". Nei šokiravo nei ką - tiesiog vyksta arši kova už skaitytojų dėmesį, dėl kurio net yra AUKOJAMAS OBJEKTYVUMAS. Kam tokia žiniasklaida reikalinga?
@Benas Tų spalvų nereikia tirštinti jos ir taip tirštos
Senas partorgas "ant platformos"
Senas partorgas "ant platformos"
@Benas žiniasklaida turi meilintisi ir girti valdžią
Labiau nekęsti lietuvių tautos gali tik ši vyriausybė

Skaitomiausios naujienos
Į viršų