Rašyti komentarą...
Jūs sugalvojote sveikų žmonių testavimą, I. Šimonyte, tai ir mokėkite iš savo atlyginimo, vis tiek nieko gero žmonių labui nenuveikėte tai kam Jums jūsų atlyginimas.
Kiek Siemo narių ir jų šeimos narių pask
Kiek Siemo narių ir jų šeimos narių pask
Kiek pilnai paskiepyta nuo Covid Seimo narių ir jų šeimos narių (vaikų, sutuoktinių ir tėvų) ...? Prašom straipsnį su statistika su Seimo narių sąrašu nuo skiepijimosi pradžios.
Prie ko čia darbdaviai. Jei darbuotojas budulis, tegu moka pats. Kiekvienas turim situacijoje prisiimti satsakomybę. Kodėl vieni (mažuma) yra iškeliama virš kitų ir nuolaidžiaujama kitų žmonių (daugumos) sąskaita???
@Bronius Koks nuolaidžiavimas skiepas nepriverstinis jei pasiskiepijai su eksperimentine vakcina, nepatvirtinta tai ir džiaukis, ko kitiems gyvent trukdai. Kokios privilegijos dar..visi mes turim teisią į paslaugas dirba daug metų ir mokam mokesčius. Jei kažkokie bemokslei susigalvoja, kad kiti turi pasiskiepyti tai kiti turi elgti pagal tokių neadekvačių žmonių reikalavimus.
Ir vėl spaudimas skiepytis, moteriške pasiklausyk, ką kalba užsienio mokslininkai ir imunologai apie skiepus, baik vieną kartą visus gąsdinti, matomai su tikru skiepu pasiskiepijo..be žodžių.
Į viršų