Rašyti komentarą...
Degsi pragare šimonyte
Kur dingo šūkis"daugiau jegos"? per uzgriuvusias šalies niagandas ir Šveikas naktį gal nesisapnuaja? liko tik pas Šv, Popiežių, poterelius sukalbėti, kad dar prie valstybės lovio išsilaikyti, kua ilgiau
Šimonyte, baik kiršinti žmones! Ar daugiau nieko nesugebi?
Šimonyte, baik kiršinti žmones! Ar daugiau nieko nesugebi?
Simonyte,kada grazinsi pensininkams per pirmja krize pavogtus pinigus uz ypatingai kenskmingas darbo salygas.Kartu su Kubiliumi apvogei ligotus pensininkus.
@Pensininkas To grybo , kuris visur kišasi ir neva viską išmano paprašyk. O gal Putino....
Simonyte=Genocidas
Sita finansiste vagilka, "Snoro" banko ir visokiu indebezdalu bendraautore....
Tik arogancija
Apgailėtina situacija su valdžia Lietuvoje, ne darbas Lietuvai, jos žmonėms, kažkoks Gariūnų lygio asmeninių ambicijų aiškinimasis. Jeigu yra prezidentas tai jis išrinktas visos tautos, tai jis aukščiausia valdžia, viduje Šimonytė gali galvoti ką nori, bet viešumoje ir darbiniuose santykiuose turi elgtis politkorektiškai, derinti su prezidentu ir daryti tai ko reikia Lietuvai ir jos žmonėms, gerbs tada žmonės ir prezidentą ir premjerę. Na pralaimėjai prezidento rinkimus, bus kiti gal laimėsi ir tikrai nenorėsi kad su tavim taip elgtųsi. Taip valdžių pasidalijimas, konstitucijos nustatytos valdžios ribos, bet ir tose ribose reikia elgtis protingai, pagarbiai, oriai. Deja vaizdas daugiau negu graudus.
@Apgailėtina Aukščiausia valdžia nereiškia teisingiausia ir neklystanti. O mūsų prezidentas pašiukšlino nemažai.
P. Šimonytė yra nesugyvenamo charakterio, labai konfliktiška, negali normaliai išspręsti nė vienos problemos, girdime vien tik grasinimus ir psichologinį terorą iš jos pusės. Ji neatitinka užimamoms pareigoms. Joks darbdavys nelaikytų tokio darbuotojo. Patariu jai apsilankyti pas psichologą, o gal ir pas psichoterapeutą.
@negali dirbti tai tipiškas dieduko kgb veiklos metodas kuo daugiau pakenkti liaudžiai puiki mokinė kaip ir anūkas,kubilius,pavilionis ir dar daug kitų
@negali dirbti O jums nereikia psichiatro?manyčiau,reikia
Į viršų