REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir premjerė Ingrida Šimonytė sekmadienį sveikina tėčius su Tėvo diena.

 Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir premjerė Ingrida Šimonytė sekmadienį sveikina tėčius su Tėvo diena.

REKLAMA

Seimo pirmininkė savo sveikinime pažymi, kad sovietinė santvarka menkino tėvo autoritetą, stūmė į antrą planą, bet pastarųjų dešimtmečių jaunoji karta grąžino tėvo vaidmeniui svorį ir svarbą. 

„Kasmet birželio pirmąjį sekmadienį sveikiname, apkabiname, prisimename savo tėčius. Jie, kaip ir mamos, yra labai reikšmingi vaiko savijautai, vertybėms ir ateičiai“, – sakoma Seimo pirmininkės sveikinime.

V. Čmilytė-Nielsen taip pat sako, kad „niekada mama iki galo neatstos tėčio, o tėtis visiškai neatstos mamos“, ir jų reikia abiejų.

Premjerė Ingrida Šimonytė kiekvienam, kuriam gyvenime teko tėvystės dovana, linki gausybės malonių ir įsimintinų akimirkų drauge su mylinčiais ir laimingais vaikais.

REKLAMA
REKLAMA

„Kasmet prasidedanti vasara su savimi atsineša itin prasmingą šventę – Tėvo dieną. Šią dieną būkime su savo tėvais, stipriai juos apkabinkime, mintyse paminėkime ir tėčius, kurie jau išėję į amžinąją kelionę“, – sako premjerė Vyriausybės spaudos tarnybos paskelbtame sveikinime.

„Nestokokime dėkingumo žodžių tiems, kurie savo vaikus apgaubia tėviška šiluma, kurių rankose tarpsta stiprybė, rūpestis, saugumas ir išmintis“, – pažymi Vyriausybės vadovė.

Vėl lozungais šneka -ar ji žino ką nors !!!!
Kaip gražu ,kad Čmilytė pripažino ,kad dvi mamos vaikui neatstos tėvo, kaip ir du tėvai neatstos mamos.
Kada premjerė ir visa valdančioji koalicija nustos meluoti ir vogti iš valstybės?!!!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų